Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 262

6 травня 2020 року колегія суддів Вищого антикорупційного суду закрила кримінальне провадження за обвинуваченням ексдепутата Полтавської обласної ради через завершення строків давності притягнення його до кримінальної відповідальності. Колишнього депутата обвинувачували у декларуванні недостовірної інформації (стаття 366-1 Кримінального кодексу України). Строк давності за вказаним злочином сплинув 28 квітня 2020 року.

Нагадаємо, 18 листопада 2019 року із Печерського районного суду Києва до Вищого антикорупційного суду надійшло зазначене кримінальне провадження.

За версією прокуратури, обвинувачений, будучи депутатом обласної ради, діючи з метою приховання значних активів, умисно вніс до щорічної електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016-й рік, завідомо недостовірні відомості.

Під час підготовчого судового засідання обвинувачений подав клопотання про звільнення його від відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 366-1 Кримінального кодексу України у зв’язку із закінченням строків давності.

Прокурор погодився із позицією сторони захисту щодо наявності підстав для звільнення екс-депутата від кримінальної відповідальності (на підставі статті 49 Кримінального кодексу України) та просив клопотання задовольнити.

Заслухавши думку учасників судового засідання, дослідивши клопотання та надані сторонами матеріали, переконавшись у добровільності позиції обвинуваченого, колегія суддів ВАКС задовольнила клопотання екс-депутата.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).