Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 275

13 травня 2020 року слідчим суддею Херсонського міського суду Херсонської області О. Л. Черниш, було розглянуто клопотання слідчого поліції про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно двох хлопців, підозрюваних у підпалі Херсонської іудейської релігійної громади.

З подання слідчого вбачається, що дана подія сталася 20 квітня 2020 року близько 02:30 години ночі по вулиці Театральній. Двоє підозрюваних, переслідуючи прямий умисел, направлений на умисне пошкодження чужого майна шляхом підпалу на грунті національної та релігійної нетерпимості, прибули до Херсонської іудейської релігійної громади та за допомогою запальнички підпалили кожен по пляшці заздалегідь заготовленої запалювальної суміші, кинули їх у фасад будівлі, в результаті чого виникла пожежа вказаної споруди.

Таким чином, вказані особи підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень (злочину), передбачених частиною другою статті 194 Кримінального кодексу України – умисне пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу та статті 178 – пошкодження релігійної споруди.

Ухвалою слідчої судді відносно двох підозрюваних було застосовано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту до 9 липня 2020року та покладено відповідні обов’язки (не залишати місце проживання, прибувати за першою вимогою до суду, слідчого або прокурора; не відлучатися з м. Херсона без відповідного дозволу; здати на зберігання слідчому документи, що посвідчують особу).

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 15 августа 2022

Новини