Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 293

11 травня 2020 року в соціальній мережі Facebook у групі «Новини селища Чаплинка» було розміщено публікацію з назвою: «Как в Чаплынке чиновница получила даром и пытается приватизировать служебную квартиру», до якої опубліковано пост директора ТОВ «ТРК Херсон плюс» Володимира Косюка, який зазначає, що 12 травня 2020р. о 9.00 у Чаплинському районному судді слухатиметься справа за позовом Ірина Котик до Чаплинської селищної ради (подала в суд сама на себе), в якому вимагає визнати право на приватизацію службової квартири (головуючий судя Олександр Березніков).

Разом з цим, зі змісту даної інформації вбачається, що знімальна группа Херсон Плюс слідкуватиме за ходом процесу: «Адже є припущення, що вже «порєшалі» і все буде вирішено на одному засіданні. Тобто завтра матимемо рішення суду на користь пані Котик за один день», - як вказує автор.

Прес-служба Чаплинського районного суду Херсонської області, виходячи зі змісту викладеної інформації, вважає за необхідне зазначити наступне.

По-перше, до Чаплинського районного суду Херсонської області 06 квітня 2020 року надійшла позовна заява Котик Ірини Іванівни до Чаплинської селищної ради про визнання права на приватизацію квартири. Відповідно до автоматизованого розподілу справ в автоматизованій системі документообігу суду головуючим у справі суддею обрано Березнікова О.В. Згідно ухвали судді від 10.04.2020 р. позовну заяву прийнято до розгляду та призначено підготовче судове засідання по справі на 12 травня 2020 року о 09 годині 00 хвилин.

По-друге, щодо зауваження Володимира Косюка, викладеного у його пості, з приводу того, що «вже «порєшалі і все буде вирішено на одному засіданні. Тобто завтра матимемо рішення суду на користь пані Котик за один день», необхідно вказати, що наразі судова справа перебуває на стадії судового розгляду, оскільки відповідно до ухвали суду від 12.05.2020 р. підготовче провадження у справі закрито та призначено судовий розгляд по суті на 27 травня 2020 року о 10 годині 30 хвилин. Окрім цього, такі висловлювання автора з приводу результатів розгляду даної судової справи суд розцінює як зневагу до судової гілки влади та зневажливе ставлення до системи правосуддя як в цілому, та є втручанням у процесуальну діяльність судді, зокрема.

По-третє, враховуючи наведені вище обставини, з метою недопущення упередженого ставлення громадськості до розгляду Чаплинським районним судом справи за позовом Котик І.І. про приватизацію нею службової квартири та необхідністю вжиття заходів, передбачених чиним законодавством щодо втручання у діяльність суду, в результаті оприлюднених припущень Косюка Володимира, наведених вище, головуючий у справі суддя звернувся до Генерального прокурора України та Вищої ради правосуддя із заявою про вчинення злочину, передбаченого статтею 376 КК України.

На підставі викладеного, прес-служба Чаплинського районного суду Херсонської області звертає увагу усіх, хто стежить за рухом вищезазначеної цивільної справи на неприпустимість використання у засобах масової інформації, в тому числі у мережі інтернет, не перевірених фактів та доводів щодо руху справ усіх категорій, які перебувають у провадженні суду. Більше того, наголошуємо на тому, що прес-служба суду зацікавлена у тому, щоб відвідувачі суду та пересічні громадяни отримували об'єктивну, неупереджену та достовірну інформацію про розгляд судових справ, які перебувають у провадженні Чаплинського районного суду, у зв'язку з чим рекомендуємо представникам ЗМІ утриматися від надання суспільству недостовірних, викривлених чи суперечливих даних, висвітлювати лише перевірену та достовірну інформацію.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 29 ноября 2023