Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 188

31 березня 2020 року Одеський окружний адміністративний суд завершив розгляд справи № 1198/20 за позовом головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області до Державного вищого навчального закладу «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу».

Під час розгляду справи суд встановив, що за результатами проведеної позапланової перевірки працівниками головного управління Державної служба з надзвичайних ситуацій України у Одеській області в гуртожитку та навчальному корпусі №3 Державного вищого навчального закладу «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу» встановлено 28 порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, які відображені в Акті від 21.12.2019 року № 520. По завершенню перевірки видано також Припис про усунення порушень від 21.12.2019 року № 213.

У своїх поясненнях представник відповідача зазначив, що ним вжито всіх необхідних заходів для усунення порушень, виявлених під час перевірки, однак жодних доказів на виконання пунктів Припису до суду не надано (окрім пункту№8).

Не усунення виявлених перевіркою порушень прямою дією впливає на ризик виникнення надзвичайної ситуації, аварії чи пожежі. Суд дійшов до висновку, що подальша експлуатація гуртожитку, навчального корпусу №3 Державного вищого навчального закладу «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу» з виявленими порушеннями створює реальну та невідворотну загрозу життю та здоров'ю людей.

Отже, Одеський окружний адміністративний суд задовольнив адміністративний позов та вирішив застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду (контролю) до Державного вищого навчального закладу «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу» у вигляді повного зупинення експлуатації будівлі гуртожитку навчального корпусу №3 Державного вищого навчального закладу «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу» та відключити за допомогою фахівців енергопостачальних організацій вищевказану будівлю гуртожитку навчального корпусу №3 Державного вищого навчального закладу "Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу" від джерел електропостачання (або інших електромереж, електроприладів, пристроїв, обладнання, установок), обмежити до них доступ, за винятком проведення робіт з усунення недоліків зазначених в Акті перевірки від 21.12.2019№520 до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.

З повним текстом рішення ознайомитись можна за посиланням : Єдиний державний реєстр судових рішень.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).