Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 376

12 травня 2020 року Сумський апеляційний суд залишив без змін постанови Зарічного районного суду міста Сум, якими трьох громадян Йорданії за порушення правил карантину притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штрафи по 17 000 грн.

Відповідно до матеріалів справи, ввечері 6 квітня чоловіки перебували в громадському місці, а саме в зоні відпочинку в районі озера «Чеха», без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

Не погодившись з такими рішеннями суду, захисник іноземних громадян подав апеляційні скарги, в яких просив скасувати постанови суду і закрити провадження стосовно його підзахисних. Аргументував, зокрема, неконституційністю положень постанови Кабміну, яка, на його думку, незаконно обмежує свободу пересування громадян. Вказував, що чоловіки неодноразово намагалися купити маски чи респіратори в аптеці, однак вони були відсутні. Тобто держава не виконала свої зобов’язання щодо доступного медичного обслуговування та забезпечення епідемічного благополуччя населення. Також адвокат в апеляційних скаргах вказує, що чинним законодавством не передбачений обов’язок носити маски та виготовляти їх самостійно, а тому чоловіки не можуть нести відповідальність за перебування у громадському місці без вдягнутих масок, оскільки в цьому немає їхньої вини.

Розглянувши матеріали адміністративного провадження, Сумський апеляційний суд відмовив захиснику в задоволенні його апеляційних вимог та залишив без змін постанови суду першої інстанції. Таке рішення було прийнято з огляду на те, що висновки суду про доведеність вини громадян Йорданії у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 44-3 КУпАП, ґрунтується на зібраних та перевірених у судовому засіданні доказах. В постанові апеляційного суду йдеться, що будь-яких істотних порушень законодавства, що тягнуть зміну чи скасування постанови суду першої інстанції не встановлено. Також при накладенні адміністративного стягнення судді місцевого суду дотрималися вимог КУпАП, наклавши стягнення у межах, встановлених санкцією статті 44-3 КУпАП.

Пошук в ЄДРСР судових рішень по справам можна здійснити за номерами 591/2083/20, 591/2084/20, 591/2085/20.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).