Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 204

Сумський апеляційний суд залишив без змін постанову Зарічного районного суду м. Сум, якою жительку обласного центру визнано винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП (Порушення умов карантину), та накладено стягнення у вигляді штрафу в сумі 17000 грн. Крім того, на користь держави жінка ще й сплатить 420 гривень судового збору.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, на одній із зупинок громадського транспорту, що на проспекті М. Лушпи, жінка зайшла до тролейбусу без захисної маски. Кондуктор та пасажири, які на той момент перебували в транспортному засобі, зробили їй зауваження та попрохали одягнути засоби індивідуального захисту або ж покинути салон тролейбусу. Проте, жінка на докори оточуючих людей жодним чином не відреагувала й навіть більше – відмовилася від нової маски, яку їй запропонували в тролейбусі. Не одягнула вона засоби індивідуального захисту й на прохання працівників поліції, хоча представники правоохоронних органів розтлумачували жінці наслідки, до яких призведе порушення нею карантинних обмежень.

Постановою суду першої інстанції жінку визнано винною у порушенні п.п. 1 п. 10 постанови КМУ «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та притягнено до адміністративної відповідальності за вчинене правопорушення, передбачене ст. 44-3 КУпАП. Не погодившись з рішенням місцевого суду, захисник особи подав апеляційну скаргу, в які просив скасувати постанову Зарічного районного суду м. Суми та на підставі ст. 22 КУпАП звільнити особу від адміністративної відповідальності у зв’язку з малозначністю вчиненого правопорушення та обмежитись усним зауваженням. Свої апеляційні вимоги адвокат обґрунтовував тим, що суд не врахував віку особи, а саме, що вона є пенсіонером, раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася, а її поведінка викликана самопочуттям у вказаний період часу та похилим віком. Крім того, ніяких шкідливих наслідків для інших осіб внаслідок її дій не настало.

Розглянувши матеріали адміністративного правопорушення, суд апеляційної інстанції залишив без змін рішення місцевого суду, а апеляційну скаргу захисника без задоволення, оскільки висновки суду першої інстанції відповідають фактичним обставинам справи, належним чином умотивовані і об’єктивно підтверджуються доказами у справі, а саме – записами з нагрудних камер працівників поліції, письмовими поясненнями та показами свідків, які свідчать про вину особи у вчиненні інкримінованого їй правопорушення.


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).