Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 422

Вінницький міський суд Вінницької області визнав винним неодноразово судимого 29 – річного чоловіка, який вночі на зупинці громадського транспорту «вулиця Грибоєдова», що у місті Вінниці, вирвав з рук дівчини мобільний телефон та зник з місця вчинення злочину. Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину не визнав та стверджував, що мобільний телефон знайшов неподалік зупинки громадського транспорту. В свою чергу потерпіла зі словами обвинуваченого не погодилась, зазначивши, що мобільний телефон чоловік вирвав з її рук та зник у невідомому напрямку. Також дівчина повідомила, що матеріальних та моральних претензій до обвинуваченого немає, оскільки чоловік відшкодував їй завдану злочином шкоду в повному обсязі. Щодо призначення обвинуваченому покарання, потерпіла поклалась на розсуд суду.

Для достовірного встановлення обставин, які є предметом дослідження у даному кримінальному провадженні, суд проаналізував показання 2 свідків та експерта, всесторонньо дослідив подані стороною обвинувачення докази. Врахувавши всі обставини справи, суд дійшов висновку, що винуватість 29 – річного чоловіка доведена повністю. Вирішуючи питання про призначення обвинуваченому покарання, суд взяв до уваги те, що чоловік раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, маючи не зняту та непогашену судимість, вчинив повторно умисний корисливий тяжкий злочин та вину у вчиненні не визнав.

В результаті повного та всебічного судового розгляду, за дане кримінальне правопорушення, передбачене частиною другою статті 186 Кримінального Кодексу України, суд призначив молодику покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі. До набрання вироку законної сили, суд продовжив обвинуваченому запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Наразі, вирок ще не набрав законної сили.

Із вироком можна ознайомитися у ЄДРСР, здійснивши пошук за номером справи №127/19840/19.

Довідково: частина друга статті 186 Кримінального Кодексу України - грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб, - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).