Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 283

Суддя Приморського районного суду міста Одеси у відкритому судовому засіданні розглянув кримінальне провадження відносно чоловіка 1969 року народження, якого обвинувачують у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 121 Кримінального кодексу України, а саме в умисному нанесенню тяжких тілесних ушкоджень.

Як встановив суд, 12 грудня 2018 року обвинувачений, разом зі своєю дружиною перебували біля вхідних дверей своєї квартири, на сходовому майданчику другого поверху. На підґрунті алкогольного сп’яніння, в обвинуваченого виник словесний конфлікт зі своєю дружиною, в ході якого у нього виник умисел, спрямований на нанесення тяжких тілесних ушкоджень потерпілій.

Реалізуючи свій злочинний умисел, чоловік, навмисно зіштовхнув свою дружину зі сходів, після чого наблизився до неї та почав завдавати удари кулаками та ногами в область голови, тулуба та кінцівок, тим самим спричинивши їй тяжкі тілесні ушкодження.

Вчинення даного золочену карається позбавленням волі строк від п'яти до восьми років.

У судовому засіданні чоловік свою провину визнав повністю.

Призначаючи покарання, суд врахував обставини які можуть пом’якшити та обтяжити покарання. Обставиною, що пом’якшують покарання є щире каяття у вчиненому злочині, а до обставин, що обтяжують відноситься вчинення злочину в стані алкогольного сп’яніння.

За результатами повного та всебічного судового розгляду суддя ухвалив визнати обвинуваченого винним та призначити йому покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подачі апеляційної скарги у випадку її відсутності.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).