Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 273

Луганським апеляційним судом залишено без змін вирок суду першої інстанції мешканцю міста Сєвєродонецьк, обвинуваченого у скоєні злочину передбаченого частиною другою статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому).

Довідково: Користуючись довірою громадян, ніде не працюючий, неодноразово судимий, в тому числі за корисливі злочини, мешканець міста Сєвєродонецьк громадянин Я. разом із іншою, невстановленою під час слідства особою, телефонували потерпілим, представляючись працівниками правоохоронних органів та заявляли, що близькі родичі потерпілих вчинили кримінальні правопорушення та перебуваюсь під вартою, або скоїли ДТП та інші правопорушення. Для їх звільнення та вирішення питання щодо кримінальних правопорушень родичам належить передати зловмисникам грошові кошти. Перебуваючи у стресовому стані, не перевіряючи інформацію, яка не відповідала дійсності, родичі виконували незаконні вимоги злочинців та віддавали їм свої останні гроші.

Окрім того, підозрюваний Я., під приводом виконання робіт з утеплення фасаду квартири потерпілого Т., отримав від останнього 5600 грн в якості передплати за придбання будівельних матеріалів та виконання роботи. Отриманні гроші звернув на свою користь розпорядившись ними на власний розсуд. Будівельні матеріал не придбав, відповідні роботи не виконав, чим завдав потерпілому матеріальної шкоди на вказану суму.

Загалом, в період з 3 травня 2019 року по 13 жовтня 2019 року, під час іспитового строку обвинувачений Я. вчинив п’ять епізодів заволодіння чужим майном шляхом обману, за попередньою змовою групою осіб щодо п’ятьох потерпілих на загальну суму 36049 грн.

Вироком Сєвєродонецького міського суду Луганської області від 02 березня 2020 року обвинуваченого Я. визнано винним за частиною другою статті 190 Кримінального кодексу України та із застосуванням статті 71 Кримінального кодексу України, за сукупністю вироків остаточно призначено покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі із стягненням з нього на користь п’ятьох потерпілих завданої матеріальної шкоди на суму 36049грн.

Стороною захисту обвинуваченого Я. було подано апеляційну скаргу.

Ухвалою Луганського апеляційного суду від 25 травня 2020 року вирок Сєвєродонецького міського суду стосовно підозрюваного залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту - без задоволення.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).