Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 359

Сьогодні, 5 червня, одразу чотири органи судової влади на Донеччині, Буковині та Волині перейшли під охорону співробітників Служби судової охорони.

Так, відсьогодні співробітники Служби забезпечуватимуть охорону й безпеку Слов’янського міськрайонного суду та Територіального управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області.

Особовий склад Служби, який відтепер у цілодобовому режимі здійснюватиме охорону цих органів судової влади, їх колективам представив начальник Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області полковник Служби судової охорони Андрій Єпур.

Голова Слов’янського міськрайонного суду Наталія Дюміна та виконувач обов’язків начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області Сергій Музикант привітали судових охоронців із початком несення служби й побажали їм професійного зростання та успіхів.

Як зазначила Наталія Дюміна, відтепер усі судді та працівники апарату Слов’янського міськрайонного суду почуватимуться набагато безпечніше, адже ця судова установа розглядає доволі резонансні судові справи, зокрема щодо вчинення особливо важких кримінальних правопорушень (бандитизм, розбій, незаконне поводження зі зброєю) групою осіб, а щоденно її відвідують понад 100 осіб.

Сьогодні ж Рожищенський районний суд Волинській області перейшов під охорону співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Волинській області. Це вже восьма судова установа Волині, яка охороняється Службою судової охорони.

Звертаючись до особового складу, який заступив на охорону суду, заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Волинській області полковник Служби судової охорони Сергій Шевчук звернув особливу увагу співробітників на пильність та відповідальність у несенні служби, важливість покладених на Службу завдань і наголосив на шанобливому ставленні до відвідувачів та працівників судової установи.

- Пам’ятайте про щохвилинну пильність, оперативність і безпеку. Про той кредит довіри, який ми вже отримали. Про професійність та важливість якісного виконання покладених на нас завдань із забезпечення охорони й безпеки судових установ, - наголосив полковник Служби судової охорони Сергій Шевчук.

А керівник Територіального управління Державної судової адміністрації України у Волинській області Наталія Коцирій побажала судовим охоронцям подальших успіхів і досягнень, щиро подякувала їм за професіоналізм, честь та відданість справі.

- Ми відчуваємо надійне плече співробітників Служби, ми впевнені в безпеці. Щиро вірю в майбутню спільну продуктивну працю, адже ми йдемо до однієї мети, тому й досягати її будемо спільно, - зазначила Наталія Коцирій.

На Буковині відсьогодні під охорону Служби судової охорони перейшов Новоселицький районний суд Чернівецької області.

Із взяттям суду під охорону та початком несення служби співробітників Служби судової охорони привітали голова Новоселицького районного суду Георгій Аурелович та начальник Територіального управління Служби судової охорони у Чернівецькій області полковник Служби судової охорони Олександр Драгус. Вони побажали судовим охоронцям успішно й гідно виконувати свої обов’язки.

Новоселицький районний суд Чернівецької області став 9 установою судової влади Буковини, яка охороняється Службою судової охорони.

Наразі під охороною Служби вже перебувають 264 органи судової влади у 19 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в судових установах на службу заступає понад 860 співробітників Служби судової охорони.


За повідомленням прес-служби ССО


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).