Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 244

31 серпня три органи судової влади на Чернігівщині, Львівщині та Херсонщині перейшли під охорону Служби судової охорони.

Четвертим органом судової влади Чернігівщини, який віднині охороняється Службою судової охорони, стало Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Чернігівській області.

До цього часу охорону установи здійснювали працівники Управління поліції охорони у Чернігівській області, які передали естафету несення служби із забезпечення охорони та безпеки судовим охоронцям.

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області взяли сьогодні під свою охорону приміщення Золочівського районного суду Львівської області.

Взяття під охорону судової установи відбулося з дотриманням карантинних заходів. Співробітникам, які заступили на службу в засобах індивідуального захисту, був проведений відповідний інструктаж, наряди націлено на належне виконання функціональних обов’язків, забезпечення безпеки та підтримання громадського порядку в суді.

Загалом, це вже двадцять третій об’єкт правосуддя на Львівщині, що охороняється Службою судової охорони.

А на Херсонщині під охорону Територіального управління Служби судової охорони у Херсонській області перейшов Херсонський окружний адміністративний суд. Він став сьомою установою судової влади регіону, яка охороняється судовими охоронцями.

"Гарантія безпеки учасників судового процесу, суддів та працівників апарату є основними чинниками довіри громадян до судочинства. Суд - це саме те місце, де людина має почувати себе захищеною в усіх розуміннях цього слова", - зазначив голова Херсонського окружного адміністративного суду Олег Бездрабко.

Усього під охороною Служби судової охорони вже перебувають 356 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах Феміди на службу заступає понад 1050 судових охоронців.

Служба судової охорони


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).