Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 404

Голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко під час круглого столу «Потреби судових інституцій України у зв’язку пандемією СOVID-19 та потенційна допомога з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)» запропонував своє бачення впровадження дистанційного судочинства в Україні.

«Наші зусилля мають два спрямування. Перший напрям стосується технічної частини, адже низька якість інтернет-зв’язку може унеможливити використання навіть передових досвіду і технологій. І це та проблема, з розв’язання якої слід починати запровадження дистанційного формату судових процесів і роботи органів системи правосуддя. Треба починати з конкретних прикладних речей, у тому числі з посилення матеріально-технічної бази, щоб суди мали можливість долучитися до дистанційного правосуддя не тільки в обласних центрах, а й у найвіддаленіших куточках України», – зауважив Голова Вищої ради правосуддя.

«Другий напрям наших зусиль – нормативне і законодавче врегулювання всіх питань, пов’язаних з онлайн-правосуддям, шляхом внесення необхідних змін і до процесуальних кодексів, і до законів, що регулюють інституційну діяльність судів та органів системи правосуддя», – відзначив Андрій Овсієнко. За його словами, необхідно використовувати всі доступні майданчики для діалогу та консультацій з метою напрацювання змін до законодавства, які б сприяли більш ефективному використанню дистанційного судочинства. Також Голова ВРП наголосив на готовності Ради активно співпрацювати у цій сфері з міжнародними партнерами.

«Позитивний досвід співпраці в межах Програми «Нове правосуддя» свідчить, що цей напрям можна використовувати ще потужніше, аби ми могли синхронно визначати шляхи подолання викликів, які постають перед судовою системою України у зв’язку з пандемією коронавірусу і карантином», – наголосив Андрій Овсієнко.

«Було дуже цікаво почути думки представників фактично всіх установ системи правосуддя з приводу такого нагального питання, як робота судової системи в умовах карантину та пандемії, – підбив підсумки круглого столу Голова ВРП. – Якщо підсумувати почуте, то стає ясно, що ми думаємо однаково, бачимо цю проблему однаково і намагаємося вирішити її спільно».

Як повідомлялося, за ініціативи Програми USAID «Нове правосуддя» та Вищої ради правосуддя у ВРП відбувся круглий стіл у режимі відеоконференції з метою обговорення потреб судових інституцій України, що виникли у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19, та потенційної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у зв’язку із цим.


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).