Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 437

Під час засідання 3 липня 2020 року Комісія розглянула та затвердила пропозиції комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А» в системі правосуддя, з питань дисциплінарних проваджень, порушених рішеннями Вищої ради правосуддя від 16 та 23 квітня 2020 року стосовно Голови Державної судової адміністрації України Зеновія Холоднюка за депутатськими зверненнями народного депутата України Тараса Тарасенка.

У зверненні народний депутат, зокрема, зазначив, що серед працівників апаратів судів зростає критика роботи ДСА України, а лист Холоднюка З.В. до працівників судів із вимогою припинити критикувати роботу ДСА України може свідчити про порушення прав працівників апаратів судів на вільне волевиявлення і висловлення особистої думки.

Комісія встановила, що лист Голови ДСА України стосувався посилення контролю за використанням робочого часу, недопустимості використання його для переписки в соціальних мережах, в тому числі щодо діяльності ДСА України, і не містить заборони працівникам судів на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Лист Голови ДСА України Холоднюка З.В. не є нормативно-правовим актом та не містить обов’язкових вказівок або наказів до виконання, а містить позицію Голови ДСА України щодо заходів, спрямованих на врегулювання ситуації в судах, що склалася у зв’язку з пандемією.

Таким чином, розглянувши матеріали дисциплінарної справи, Комісія ухвалила висновок про відсутність у діях Голови ДСА України Холоднюка З.В. складу дисциплінарного проступку та підстав для його притягнення до дисциплінарної відповідальності.

Також Комісія розглянула дисциплінарне провадження стосовно Голови ДСА України Холоднюка З.В. за іншим депутатським зверненням народного депутата України Тарасенка Т.П., у якому він зазначив, що громадяни Ляшенко Ю.Ю. та Кедик А.В. звернулися до нього та порушили питання підтримки їх петиції про ліквідацію ДСА України.

Здійснивши дисциплінарне провадження, Комісія ухвалила внести Вищій раді правосуддя пропозицію закрити дисциплінарне провадження за вказаним депутатським зверненням у зв’язку з тим, що у ньому відсутні відомості про ознаки дисциплінарного проступку Голови ДСА України, а також посилання на фактичні дані щодо дисциплінарного проступку Холоднюка З.В.

У засіданні взяли участь Голова Комісії Матвійчук В.В., члени Комісії Гречківський П.М., Голубицький С.С., Стародуб О.П., Гребенюк Т.Д., Масенко Д.Є.


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).