Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 321

11 вересня 2020 року у Вищій раді правосуддя відбулося засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.

У зв’язку із закінченням строку повноважень Голови Комісії Віктора Матвійчука до порядку денного засідання було включено питання про обрання Голови Комісії відповідно до Положення про Комісію з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.

За пропозицією членів Комісії 11 вересня 2020 року Віктора Матвійчука переобрано Головою Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.

Крім того, під час засідання Комісія затвердила пропозиції комітету з дисциплінарних проваджень та ухвалила висновки Комісії про відсутність у діях Голови Державної судової адміністрації України Холоднюка З.В. складу дисциплінарного проступку за результатами розгляду дисциплінарних проваджень, порушених рішеннями ВРП від 21 травня 2020 року, 2 червня 2020 року та 16 червня 2020 року за депутатськими зверненнями народних депутатів України Тараса Тарасенка, Петра Павловського, Олександра Мережка, Миколи Кириченка, Юлії Льовочкіної та скаргою Віктора Озеракіна.

Встановлено, що у зверненні народних депутатів відсутні будь-які посилання на факти вчинення Головою ДСА України Холоднюком З.В. конкретного дисциплінарного проступку. Також не встановлено таких відомостей під час збору інформації про обставини, які стали підставою для порушення дисциплінарного провадження.

Не підтвердилися й доводи громадянина Озеракіна В.Ф., який зазначав, що під час розгляду його скарг Голова ДСА України самоусунувся від виконання обов’язків, порушив вимоги Закону України «Про звернення громадян» та не контролює роботу працівників ДСА України.

Комісія ухвалила внести ВРП пропозицію закрити вказані дисциплінарні провадження у зв’язку з відсутністю підстав для притягнення Голови ДСА України Холоднюка З.В. до дисциплінарної відповідальності.

У засіданні Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя взяли участь Голова Комісії Матвійчук В.В. та члени Комісії Гречківський П.М., Суховий В.Г., Голубицький С.С., Стародуб О.П., Гребенюк Т.Д., Масенко Д.Є.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 20 июня 2024