Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 313

Повідомляємо, що станом на 29 вересня 2020 року в Дзержинському районному суд м. Харкова лабораторно підтверджено один новий випадок захворювання на коронавірус.

З початку дії карантину в Дзержинському районному суд м. Харкова офіційно зафіксовано три випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену короновірусом SARS-CoV. Двоє осіб одужало, третя проходить курс лікування та перебуває на самоізоляції, її стан стабільний, захворювання проходить в легкій формі. Тестування осіб, що перебували у безпосередньому контакті з особами, що захворіли, дало негативний результат.

Нагадуємо, що до закінчення чи пом’якшення обмежувальних заходів та відповідно до рішення зборів суддів від 18.03.2020 року в суді встановлено особливий режим роботи, згідно якого:

- припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду;

- визначено прийомні години канцелярій суду та архіву для видачі копій судових рішень, а саме здійснюється ця роботу кожної середи з 14:00 до 15:00.

- заборонено допуск у судові засідання та приміщення суду осіб з ознаками респіраторних захворювань, кашлем;

- ознайомлення учасників судового процесу з матеріалами судової справи здійснюється в дистанційному режимі, шляхом надсилання сканкопії матеріалів судової справи на електронну адресу, зазначену у відповідній заяві. Заяви про ознайомлення приймаються через електронну адресу суду.

Рекомендовано суддям:

- зменшити кількість судових засідань, що призначаються для розгляду протягом робочого дня;

- при можливості здійснювати судовий розгляд справ в порядку письмового провадження.

Рекомендовано громадянам та іншим особам:

- усі необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання тощо) надавати суду в електронному вигляді на електронну адресу суду (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), поштою (61202, м. Харків, проспект Перемоги, 52-В) або за допомогою підсистеми «Електронний суд»

- прибувати до приміщення суду із спеціальними засобами захисту (медичними масками, медичними рукавичками тощо);

- не відвідувати судові засідання, якщо не є учасником судових засідань;

- подати до суду заяви про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами;

- утриматися від відвідування приміщення суду, особливо за наявності захворювання (слабість, кашель, задуха, утруднення дихання..).

Отримати інформацію по справі можна за тел.:

(057) 336-30-58 - Старший секретар суду

(057) 337-00-19 – Канцелярія з кримінальних справ

(057) 336-30-58 - Канцелярія зі справ про адміністративні правопорушення

(057) 336-20-42 - Канцелярія з цивільних та адміністративних справ

(057) 336-30-58 – Архів суду

(057) 773-23-89 – Консультанти суду (відповідальні за прийом та реєстрацію електронної пошти).


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).