Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 113

Сьогодні, 15 жовтня, Служба судової охорони взяла під свою охорону одразу сім об’єктів судової влади держави.

На Донеччині дві судові установи перейшли під охорону Служби: відсьогодні під захистом Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області Димитровський міський суд та Великоновосілківській районний суд. Отож уже дев’ятнадцять об’єктів судової влади на Донеччині охороняються Службою судової охорони.
Інструктаж для співробітників Служби, які заступили на охорону судів, особисто провів начальник Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області полковник Служби судової охорони Андрій Єпур. Він акцентував увагу на якісному виконанні завдань з охорони судових установ та дотриманні судовими охоронцями карантинних заходів.

Сімнадцята установа правосуддя Житомирської області - Романівський районний суд, перейшов під охорону Служби судової охорони. "Сподіваюся на співпрацю та порозуміння", – зазначив начальник Територіального управління Служби у Житомирській області полковник Служби судової охорони Геннадій Герасимчук, звертаючись до колективу суду. А голова Романівського районного суду Микола Ковальчук зазначив, що щотижня в установі розглядається близько 40 судових справ. Мінімум раз на місяць розглядаються справи, які викликають суспільний резонанс. В суді підготувалися до переходу під охорону Служби. Для співробітників наряду обладнали пост пропуску, який забезпечений необхідними технічними засобами для здійснення пропускного режиму. Для речей, заборонених до пронесення до суду, встановили камери схову, а відвідувачам в обов’язковому порядку вимірюють температуру та слідкують за дотриманням інших карантинних заходів.

У Запорізькій області під охорону Служби судової охорони перейшов Заводський районний суд Запорізької області. Начальник Територіального управління Служби у Запорізькій області полковник Служби судової охорони Олександр Корсун, представляючи колективові суду наряд судових охоронців, які відтепер забезпечуватимуть безпеку судової установи, запевнив, що безпека усіх, хто перебуватиме в суді, є пріоритетом для співробітників Служби. Заводський районний суд став десятою установою судової влади, яка охороняється Службою судової охорони в Запорізькій області.

На Слобожанщині черговою судовою установою, що охороняють співробітники Служби, став Харківський районний суд Харківської області.
Нагадаємо, що Харківський районний суд став двадцять другою установою системи правосуддя Слобожанщини, яка охороняється Службою.

Сьогодні ж чотирнадцятий об’єкт судової влади Буковини перейшов під охорону Служби судової охорони – Вижницький районний суд Чернівецької області.
Начальник Територіального управління Служби у Чернівецькій області полковник Служби судової охорони Олександр Драгус представив керівництву та працівникам установи судових охоронців, які їх охоронятимуть, і провів інструктаж, націливши співробітників на належне виконання функціональних обов’язків. Також він нагадав судовим охоронцям порядок дій у разі виникнення форс-мажорних ситуацій та акцентував увагу на неухильному дотриманні карантинних заходів.

Сьогодні ж співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області розпочали забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в Самбірському міськрайонному суді Львівської області.
Очільник Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області полковник Служби Володимир Семенина провів перший інструктаж співробітникам, які заступили на службу, під час якого звернув особливу увагу на пильність та відповідальність при виконанні функціональних обов’язків та наголосив на ввічливому ставленні до відвідувачів і працівників судової установи.
Самбірський міськрайонний суд став двадцять п’ятою установою системи правосуддя Львівщини, що охороняється Службою судової охорони.

Наразі під охороною Служби судової охорони вже перебувають 399 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах правосуддя на службу заступає майже 1200 судових охоронців.

Служба судової охорони


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).