Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 165

Сьогодні, 28 вересня, одразу три установи системи правосуддя перейшли під охорону Служби судової охорони.

Так, під захист Служби судової охорони перейшла будівля Донецького апеляційного суду, що розташовується в Маріуполі.

Під час церемонії взяття під охорону установи начальник Територіального управління Служби у Донецькій області полковник Служби судової охорони Андрій Єпур зазначив, що співробітники Служби, які заступили на охорону суду, мають відповідну підготовку, аби належно виконувати свої обов’язки.

"Попри те, що Територіальне управління Служби судової охорони сформувалося на Донеччині в лютому цього року, під нашою охороною вже перебуває понад половина судів області. Ми активно комплектуємося співробітниками, які стоятимуть на варті правосуддя і захищатимуть громадський порядок та усіх учасників судових процесів", - зазначив Андрій Єпур.

Загалом на Донеччині вже 16 установ судової влади охороняються співробітниками Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області.

На Одещині під охорону Служби перейшов Любашівський районний суд Одеської області.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Одеській області полковник Служби судової охорони Петро Талпа зазначив, що наразі під охороною його підлеглих уже перебуває 21 установа судової влади області.

А на Львівщині сьогодні двадцять четвертий об’єкт правосуддя взятий під охорону співробітниками Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області – Буський районний суд.

Взяття установи під охорону пройшло з дотриманням карантинних заходів. Судовим охоронцям, які заступили на службу в засобах індивідуального захисту, був проведений відповідний інструктаж, наряд націлено на належне виконання функціональних обов’язків із забезпечення безпеки та підтримання громадського порядку в суді.

Усього під охороною Служби судової охорони вже перебувають 379 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах судової влади на службу заступає понад 1100 судових охоронців.

Служба судової охорони


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 15 августа 2022

Новини