Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 400

Сьогодні, 27 травня, одразу три судові установи у Львівській, Тернопільській та Хмельницькій областях перейшли під охорону Служби судової охорони.

На Львівщині співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області взяли під свою охорону приміщення Яворівського районного суду Львівської області.

Взяття під охорону об’єкта правосуддя відбулося з дотриманням карантинних заходів. Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області полковник Служби судової охорони Володимир Семенина провів інструктаж і націлив співробітників, які заступили на службу, на належне виконання функціональних обов’язків із забезпечення безпеки та підтримання громадського порядку в суді.

Яворівський районний суд став двадцять другим об’єктом системи правосуддя Львівщини, який перейшов під охорону Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області.

У Тернопільській області під охорону співробітників Служби судової охорони перейшов Бережанський районний суд. Ця судова установа стала дванадцятим об’єктом судової влади Тернопільщини, який перейшов під охорону Служби.

Голова Бережанського районного суду Володимир Шміло та керівник апарату суду Світлана Полубяк привітали співробітників Служби з початком несення служби, побажали їм успіхів та наголосили на необхідності дотримання правил особистої безпеки під час виконання службових обов’язків з метою недопущення поширення Covid-19.

А заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області полковник Служби судової охорони Василь Довганич проінструктував співробітників щодо організації надійної охорони приміщення суду, забезпечення безпеки всіх учасників судового процесу, підтримання громадського порядку та побажав їм гідно й сумлінно виконувати службові обов’язки.

Сьогодні ж співробітники Служби судової охорони взяли під охорону Кам’янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області полковник Служби судової охорони Сергій Мельник представив колективові судової установи співробітників, які нестимуть службу в приміщені суду. Він також провів інструктаж підлеглих щодо забезпечення безпеки учасників судового процесу, підтримання громадського порядку в приміщеннях суду та дотримання профілактичних заходів на період карантину.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд став 17-м органом судової влади Хмельниччини, взятим під охорону співробітниками Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області.

Наразі під охороною Служби судової охорони вже перебувають 256 об’єктів судової влади у 18 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в судових установах на службу заступає понад 800 співробітників Служби судової охорони.

За повідомленням прес-служби ССО


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).