Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 289

Вчора, 21 травня, одразу три судові установи на Луганщині та Львівщині перейшли під охорону Служби судової охорони.

Так, Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області взяло під свою охорону Станично-Луганський районний суд, розташований у безпосередній близькості до лінії розмежування.

Із взяттям під охорону Станично-Луганського районного суду співробітників Служби судової охорони привітав начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області Ігор Савенко. Він побажав судовим охоронцям успішно й гідно виконувати свої обов’язки.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області полковник Служби судової охорони Вячеслав Абрамов провів співробітникам, які заступили на службу, інструктаж з охорони та забезпечення безпеки, підтримання громадського порядку в судовій установі, дотримання карантинних норм і привітав з початком несення служби.

Станично-Луганський районний суд став третьою судовою установою Луганщини, яка відтепер перебуває під охороною Служби судової охорони.

Сьогодні ж співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області взяли під охорону приміщення Червоноградського міського та Сокальського районного судів Львівської області.

Співробітників Служби, які заступили на охорону цих судових установ, проінструктував начальник Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області полковник Служби судової охорони Володимир Семенина. Він націлив підлеглих на належне виконання функціональних обов’язків, забезпечення безпеки та підтримання громадського порядку в судах.

Загалом уже двадцять об’єктів системи правосуддя на Львівщині охороняються Територіальним управлінням Служби судової охорони у Львівській області.

Взяття під охорону об’єктів правосуддя на Луганщині та Львівщині відбувалося з дотриманням карантинних заходів і без зайвих урочистостей.

Наразі під охороною Служби судової охорони вже перебувають 251 об’єкт судової влади у 18 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в судових установах на службу заступає понад 800 співробітників Служби судової охорони.

За повідомленням прес-служби ССО


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).