Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 328

Сьогодні, 20 серпня, одразу три судові установи на Донеччині, Запоріжжі та Кіровоградщині перейшли під охорону Служби судової охорони.

Так, на Донеччині одинадцятим органом судової влади, який відтепер охороняється Службою судової охорони, став Красноармійський міськрайонний суд, що в місті Покровську.

Начальник Територіального управління Служби у Донецькій області полковник Служби судової охорони Андрій Єпур провів інструктаж співробітникам, що заступили на охорону цієї судової установи. Як він зазначив, сумлінне виконання професійних обов’язків, відповідальне ставлення до виконання важливих завдань із забезпечення охорони й безпеки судових установ співробітниками Служби є запорукою якісної та успішної роботи всього територіального управління.

Сьогодні ж під охорону співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Запорізькій області перейшов Комунарський районний суд м. Запоріжжя.

Судові охоронці забезпечуватимуть пропуск осіб до суду, підтримуватимуть громадський порядок і безпеку в суді та вживатимуть заходів для запобігання вчиненню правопорушень відвідувачами установи.

Під час заходу начальник Територіального управління Служби судової охорони у Запорізькій області полковник Служби судової охорони Олександр Корсун, т. в. о. голови Комунарського районного суду м. Запоріжжя Людмила Варнавська та начальник територіального управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області Ірина Бєлікова обговорили питання взаємодії із забезпечення громадського порядку, безпеки суддів та учасників судового процесу.

Прийнятий під охорону Кіровський районний суд м. Кіровограда став шостим об’єктом системи правосуддя області, у якому охорону та безпеку забезпечують співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Кіровоградській області.

За доброю традицією Служби судової охорони, жіночим колективам прийнятих під охорону судових установ подарували квіти.

Загалом під охороною Служби судової охорони вже перебувають 343 об’єкти судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах Феміди на службу заступає майже 1050 судових охоронців.

Служба судової охорони


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).