Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 428

Сьогодні, 18 серпня, під охорону Служби перейшов Жовтневий районний суд м. Запоріжжя.

Ця судова установа стала четвертим органом судової влади регіону, що відтепер охороняється Територіальним управлінням Служби судової охорони у Запорізькій області.

Несення служби нарядом співробітників Служби розпочалося з інструктажу з охорони та забезпечення безпеки, підтримання громадського порядку в судовій установі, який провів начальник Територіального управління Служби судової охорони у Запорізькій області полковник Служби судової охорони Олександр Корсун.

Він акцентував увагу своїх підлеглих на якісному несенні служби, професійному ставленні до виконання обов’язків, обов’язковому дотриманні карантинних заходів.

А присутня на заході голова Жовтневого районного суду м. Запоріжжя Наталія Скользнєва привітала судових охоронців із початком несення служби та побажала їм успіхів у службовій діяльності.

Напередодні співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Харківській області взяли під свою охорону двадцятий орган судової влади Слобожанщини – Чугуївський міський суд Харківської області.

Начальник Територіального управління Служби у Харківській області полковник Служби судової охорони Андрій Марущенко представив присутнім на заходах начальнику Територіального управління Державної судової адміністрації України у Харківській області Володимирові Остапенку, голові Чугуївського міського суду Зіновію Гуменному та колективові установи співробітників Служби, які здійснюватимуть охорону та підтримуватимуть громадський порядок у суді.

Голова Чугуївського міського суду Харківської області Зіновій Гуменний зазначив, що судді та працівники апарату суду готові до нового етапу співпраці зі Службою судової охорони й побажав судовим охоронцям успішної служби.

Судові охоронці забезпечені необхідними спеціальними засобами та засобами індивідуального захисту, а старший наряду – бодікамерою для фіксації нештатних ситуацій, що можуть виникнути під час несення служби.

За доброю традицією Служби судової охорони, жіночим колективам прийнятих під охорону судових установ подарували квіти.

Наразі під охороною Служби вже перебувають 340 установ Феміди в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в судових установах на службу заступає понад 1000 судових охоронців.

Служба судової охорони


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).