Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 174

Сьогодні, 25 серпня, одразу три судові установи на Донеччині, Дніпропетровщині та Миколаївщині перейшли під охорону Служби судової охорони.

Відсьогодні громадський порядок у Першому апеляційному адміністративному суді в апеляційному окрузі, який включає Донецьку і Луганську області та розташований у місті Краматорську, забезпечуватимуть співробітники Служби судової охорони.

У присутності голови та колективу Першого апеляційного адміністративного суду до співробітників Служби, які заступили на охорону судової установи, звернувся начальник Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області полковник Служби судової охорони Андрій Єпур. Він зазначив, що найважливішим для судових охоронців є якісне та відповідальне ставлення до виконання своїх посадових обов’язків з охорони і забезпечення безпеки суду, дотримання ними санітарних вимог.

"Безпека в суді є одним із ключових чинників довіри громадян до правосуддя, а запровадження європейської практики охорони правопорядку спеціалізованим підрозділом є важливим кроком у реалізації заходів судової реформи", – додав полковник Служби судової охорони Андрій Єпур.

На знак того, що відтепер Перший апеляційний адміністративний суд охороняється Територіальним управлінням Служби у Донецькій області, полковник Служби судової охорони Андрій Єпур вручив голові суду Ігореві Геращенку плакетку.

Варто додати, що Перший апеляційний адміністративний суд став дванадцятим органом Феміди Донеччини, який охороняється Службою судової охорони.

А на Дніпропетровщині чотирнадцятою установою судової влади, яка перейшла під охорону Служби, став Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська.

Заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області полковник Служби судової охорони Микола Шикуло представив колективові установи судових охоронців, які забезпечуватимуть пропуск осіб до приміщення суду, підтримуватимуть у ньому громадський порядок і безпеку, вживатимуть заходів для запобігання вчиненню правопорушень відвідувачами установи.

А голова Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Вадим Гончаренко у своїй промові привітав співробітників Служби судової охорони і зазначив, що відсьогодні суд буде під пильним наглядом судових янголів-охоронців.

Сьогодні ж Служба судової охорони взяла під свою охорону приміщення Ленінського районного суду м. Миколаєва.

Тимчасовий виконувач обов’язків начальника Територіального управління Служби судової охорони у Миколаївській області підполковник Служби судової охорони Микола Іщенко проінструктував співробітників, які заступили на охорону суду, і побажав їм професійно виконувати свої функціональні обов’язки, особливу увагу звернув на суворе дотримання карантинних правил і заходів.

За доброю традицією Служби судової охорони, жіночим колективам прийнятих під охорону судових установ подарували квіти.

Загалом під охороною Служби судової охорони вже перебувають 347 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах Феміди на службу заступає понад 1050 судових охоронців.

Служба судової охорони


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).