Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 280

16 жовтня 2020 року Служба судової охорони взяла під свою охорону сім об’єктів судової влади держави.

За два дні, 15 та 16 жовтня 2020 року, одразу чотирнадцять установ системи правосуддя у дванадцяти областях України перейшли під охорону Служби судової охорони. Отже, загальна кількість установ судової влади, що вже перебувають під охороною Служби, – 406 установ у всіх 24 областях України.

Так, у Запоріжжі ще два об’єкти судової влади охороняються судовими охоронцями: Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області та Ленінський районний суд міста Запоріжжя.

Під час процедури взяття цих установ під охорону начальник Територіального управління Служби у Запорізькій області полковник Служби судової охорони Олександр Корсун провів інструктаж нарядів, націлений на належне виконання ними функціональних обов’язків, підтримання громадського порядку в суді, припинення проявів неповаги до суду, а також забезпечення безпеки всіх учасників судового процесу. Окремо ним було наголошено, що пріоритетом для судових охоронців є дотримання чинного законодавства та усіх протиепідемічних заходів, спрямованих на протидію розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

На Миколаївщині також дві судові установи відтепер перебувають під захистом Служби судової охорони – Корабельний районний суд міста Миколаєва та Миколаївський районний суд Миколаївської області.

Із взяттям під охорону Корабельного районного суду в Миколаєві не лишилося жодної установи системи правосуддя, яка б не перебувала під охороною Служби.

"Хочу вас запевнити, що ми зробимо все, аби кожен, хто перебуває в будівлях судів, відчував себе в повній безпеці", – зазначив начальник Територіального управління Служби у Миколаївській області підполковник Служби судової охорони Микола Іщенко, звертаючись до керівників і колективів судових установ, взятих під охорону.

На Черкащині Смілянський міськрайонний суд перейшов під охорону Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області.

Інструктаж наряду, що заступив на службу, щодо забезпечення охорони та безпеки, підтримання громадського порядку в судовій установі провів заступник начальника (зі служби) Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області підполковник Служби судової охорони Юрій Бас.

Зважаючи на загострення епідемічної ситуації у зв’язку із захворюваністю на COVID-19, особливу увагу співробітників Служби спрямовано на суворе дотримання карантинних правил та норм, заходів особистої гігієни, недопущення до суду відвідувачів і працівників суду з наявними ознаками респіраторних захворювань та підвищеною температурою тіла.

Так, на Черкащині вже 13 установ судової влади охороняються Службою.

Судові охоронці Сумщини розпочали несення служби з охорони й забезпечення безпеки Білопільського районного суду Сумської області.

Під час інструктажу наряду начальник Територіального управління Служби судової охорони у Сумській області полковник Служби судової охорони Володимир Бабич звернув увагу підлеглих на необхідності ввічливого ставлення до працівників і відвідувачів суду, а також на дотриманні усіх необхідних заходів безпеки під час охорони судової установи, зокрема, в умовах карантину.

А співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Херсонській області забезпечують безпеку Бериславського районного суду.

Служба судової охорони


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).