Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 339

Сьогодні, 15 вересня, у Вінниці відбулася урочиста церемонія відкриття Навчального центру Служби судової охорони.

У церемонії взяли участь Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар, Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, Голова Ради суддів України Богдан Моніч, голова Сьомого апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин, голови судів Вінницької та сусідніх областей, інші почесні гості.

«Навчальний центр, який ми сьогодні відкриваємо, стане базовим навчальним закладом для кожного співробітника Служби судової охорони. Кожен судовий охоронець тут або навчатиметься азів професії, або підвищуватиме свою кваліфікацію», – зазначив генерал-майор Валерій Бондар, виступаючи на церемонії відкриття Центру.

Він вкотре наголосив, що Служба судової охорони – це стіна між злочинністю і судовою владою. «І ми зробимо все, аби кожен українець, перебуваючи в будівлі суду, відчував себе в повній безпеці», – додав Голова Служби.

За його словами, вже сьогодні перші 24 слухачі, що прибули до Вінниці з різних територіальних управлінь Служби, розпочнуть первинну професійну підготовку, яка триватиме до двох місяців. «Я вірю у вас і впевнений, що ви успішно засвоїте програму підготовки й вийдете звідси справжніми фахівцями своєї справи, справжніми захисниками судової влади від будь-яких проявів неповаги чи правопорушень», – заявив Голова Служби судової охорони.

Генерал-майор Валерій Бондар вручив відзнаки Служби судової охорони кращим співробітникам Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області, які зробили вагомий внесок у створення Навчального центру ССО. Серед нагороджених, зокрема, й начальник цього територіального управління полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус.

Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк зазначив, що ще рік тому мало хто вірив, що Служба судової охорони зможе так швидко стати на ноги й розвиватися. «Відкриття цього Навчального центру є яскравим свідченням того, що Служба судової охорони розвивається в правильному напрямку й у її керівництва є стратегічне бачення свого майбутнього», – сказав Зеновій Холоднюк і щиро привітав усіх співробітників Служби судової охорони з важливою подією в їхньому житті.

Також перед учасниками урочистостей виступили Голова Ради суддів України Богдан Моніч та голова Сьомого апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин, які побажали керівництву і співробітникам Служби судової охорони подальших успіхів у своєму розвитку. А начальник відділу Національної школи суддів України Іван Балаклицький зачитав вітальний лист із нагоди відкриття Навчального центру Служби судової охорони від ректора Національної школи суддів України, доктора юридичних наук Миколи Оніщука.

У межах заходу також відбулося показове тактико-спеціальне заняття, під час якого співробітники підрозділів охорони, швидкого реагування та особистої безпеки суддів територіальних управлінь Служби судової охорони у Вінницькій, Хмельницькій областях, у м. Києві та Київській області продемонстрували свій високий професійний вишкіл.

Довідково:

Навчальний центр є структурним підрозділом Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області й забезпечуватиме підготовку кваліфікованих кадрів для потреб Служби судової охорони, їх перепідготовку та підвищення кваліфікації.

У серпні цього року Міністерство освіти і науки України видало ліцензію Територіальному управлінню Служби судової охорони у Вінницькій області на провадження освітньої діяльності за спеціальностями «Охоронець» та «Охоронник».

Первинна професійна підготовка для співробітників Служби судової охорони в центрі триватиме близько двох місяців, і після успішного складання державної атестації слухачі отримають свідоцтва державного зразка про присвоєння кваліфікації «Охоронник 3-го розряду».

Рішення про створення власного навчального закладу з підготовки кадрів для Служби судової охорони було виважене й ретельно продумане. Адже стрімкий розвиток Служби судової охорони як новоствореного державного органу для забезпечення охорони й безпеки органів судової влади потребує якісного кадрового забезпечення.

До цього часу первинна професійна підготовка співробітників Служби судової охорони здійснювалася в навчальних закладах і центрах інших силових державних та недержавних структур. Але це не дешеве задоволення. Крім того, не завжди під час підготовки співробітників у повному обсязі враховувалися специфіка та особливості виконання завдань саме судовими охоронцями.

В основу створення Навчального центру Служби судової охорони покладено досвід функціонування подібних навчальних закладів провідних країн світу, зокрема діяльність центру підготовки італійських карабінерів у місті Ліворно. Тому новостворений центр не буде типовим навчальним закладом із великим штатом викладачів та інструкторів, а стане освітньою установою сучасного типу. Тут викладатимуть і ділитимуться своїм досвідом найкращі та найпідготовленіші співробітники Служби судової охорони, а штат адміністрації центру на сьогодні складає лише 5 осіб. Заняття з особовим складом Навчального центру проводитимуть кращі співробітники Служби судової охорони всіх територіальних управлінь Служби. Учбовий план і розклад занять на навчальний період затверджуватиме Голова Служби судової охорони.

Такий підхід дозволить не тільки значно зекономити державні кошти на підготовку персоналу Служби судової охорони, підвищити рівень їх професійної підготовки, а і якість виконання ними завдань з охорони та забезпечення безпеки установ судової влади.

Навчально-матеріальна база центру розвиватиметься й надалі. Вже до кінця цього року центр поповниться сучасним тиром для проведення навчальних стрільб, сучасним спортивним майданчиком, «шіт-хаусом» (будинком із багатьма входами, виходами та кімнатами для пострілів), комфортабельною їдальнею для слухачів тощо.

Надати свою методичну та матеріально-технічну допомогу в розбудові інфраструктури новоствореного центру зголосилися й міжнародні партнери Служби судової охорони – Служба Маршалів США та Служба шерифів Канади.


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).