Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1049

За результатами розгляду матеріалів 29 жовтня 2020 року Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення:

ТАНАСІЙЧУК Наталії Миколаївни – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Чернівців;

БУРЛАКИ Олександра Васильовича – на посаду судді Солом’янського районного суду міста Києва;

ШЕПТИЦЬКОЇ Наталії Вікторівни – на посаду судді Рожищенського районного суду Волинської області;

БОНДАРЕНКО Марини Сергіївни – на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва;

ЖУКОВСЬКОЇ Олександри Юріївни – на посаду судді Дубенського міськрайонного суду Рівненської області;

ПІНЬКОВСЬКОГО Романа Володимировича – на посаду судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області;

ГОМАДИ Валентина Андрійовича – на посаду судді Ленінського районного суду міста Харкова.

Встановлено, що кандидатури претендентів на зайняття вакантних посад суддів відповідають вимогам статті 127 Конституції України та статті 69 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Загалом ВРП ухвалила рішення внести Президентові України подання про призначення 441 судді із запланованих до розгляду 467 рекомендацій кандидатів на посади суддів із відборів 2012, 2013, 2017 років, які претендують на зайняття вакантних посад суддів місцевих загальних судів.

Повноваження суддів Олександра Бурлаки та Олександри Жуковської припинилися у зв’язку із закінченням строку, на який їх було призначено. Розділом ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо відрядження суддів та врегулювання інших питань забезпечення функціонування системи правосуддя в період відсутності повноважного складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України» визначені повноваження ВРП у період відсутності повноважного складу ВККСУ. Зокрема, ВРП може ухвалювати без рекомендації чи подання ВККСУ рішення про внесення Президентові України подання про призначення на посаду судді, повноваження якого припинилися у зв’язку із закінченням строку, на який його було призначено. Колегіями ВККСУ вказані судді визнані такими, що відповідають займаній посаді.

Після опрацювання членами Ради наявних матеріалів обставин, які відповідно до законодавства могли б бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подань про призначення вказаних кандидатів, не встановлено.

Крім того, ВРП вирішила відкласти розгляд рекомендацій про призначення Алексашиної Наталії Сергіївни на посаду судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області, Герасименко Тетяни Анатоліївни на посаду судді Центрального районного суду міста Миколаєва та Лахніка Андрія Олександровича на посаду судді Печерського районного суду міста Києва для додаткового опрацювання та за клопотанням кандидата.

ВРП ухвалила залишити без розгляду рекомендацію про призначення Качана Андрія Васильовича на посаду судді Жовтневого районного суду міста Запоріжжя.

Онлайн-трансляція засідання за посиланням: https://bit.ly/3e61m85


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 25 марта 2023