Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 224

Суддівський корпус завжди був конструктивно налаштований до вирішення питань, які пов’язані із запобіганням та боротьбою з корупцією. На цьому у вітальному слові наголосив Голова Ради суддів України Богдан Моніч під час онлайн-обговорення суддівською спільнотою проєкту Антикорупційної стратегії на 2020–2024 роки, яке сьогодні відбулося у Вищій раді правосуддя.

За його словами, від самого початку запровадження нового антикорупційного законодавства Рада суддів України і суддівський корпус були активними прихильниками його розвитку. «Рада суддів України одна з найперших ґрунтовно вивчала питання конфлікту інтересів, приватних інтересів та надавала роз’яснення суддям. Саме ці роз’яснення загальних принципів та тлумачення понять, які були сформовані суддівською спільнотою, у подальшому Національне агентство з питань запобігання корупції використало у своїй роботі. Ще у жовтні 2018 року РСУ та НАЗК уклали Меморандум про співробітництво та обмін інформацією», – зауважив Богдан Моніч.

Голова РСУ розповів, що під час укладення меморандуму було досягнуто згоди, що співробітництво буде здійснюватися в напрямках формування та організації реалізації антикорупційної політики щодо запобігання, виявлення та припинення правопорушень, пов’язаних із корупцією, запобіганням правопорушенням, що пов’язані з нею, а також виявленням та припиненням правопорушень, пов’язаних із корупцією.

«Водночас мусимо констатувати, що за останні роки співпраця, навіть відповідно до цього меморандуму, залишає очікувати кращого. Ми лише з повідомлень у засобах масової інформації дізналися, що НАЗК розробляє проєкт Антикорупційної стратегії на 2020–2024 роки. До нас він надійшов 8 липня із пропозицією надати зауваження до 10 липня. Незважаючи на надзвичайно обмежені строки, Рада суддів України висловила позицію щодо проєкту стратегії (рішення РСУ від 17 липня 2020 року № 43), і вона багато в чому узгоджується з позицією Вищої ради правосуддя», – наголосив Голова Ради суддів України,

Богдан Моніч зауважив, що, зважаючи на дуже стислий термін для опрацювання проєкту, зібрати всі пропозиції, застереження та зауваження Раді суддів України не вдалось. Він висловив сподівання, що сьогоднішнє фахове обговорення дасть змогу знайти спільне бачення з приводу проєкту Антикорупційної стратегії і виробити єдину позицію суддівського корпусу для того, щоб такий документ був сформований. «Звісно, стратегія має бути, але вона повинна бути дієвою, а не декларативною. Нею мають бути передбачені дійсно чіткі, конкретні кроки і заходи, які дадуть очікуваний результат», – підкреслив очільник органу суддівського самоврядування.

Як повідомлялось, 31 липня 2020 року відбулося онлайн-обговорення суддівською спільнотою проєкту Антикорупційної стратегії на 2020–2024 роки, розробленого Національним агентством з питань запобігання корупції. У заході, організованому Вищою радою правосуддя в режимі відеоконференції, взяли участь судді Верховного Суду, Верховного Суду України, вищих спеціалізованих судів, апеляційних та місцевих судів, представники Ради суддів України, Національної школи суддів України, суддівських асоціацій, а також голова Національного агентства з питань запобігання корупції.

Метою обговорення є вироблення консолідованої позиції органів та установ системи правосуддя щодо вказаної стратегії.

Запис відеотрансляції можна подивитись тут.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 12 августа 2022