Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 202

Дотримання принципів відкритості та прозорості у діяльності Вищої ради правосуддя забезпечується шляхом публічного розгляду питань на засіданнях Ради та Дисциплінарних палат (окрім закритих засідань, які проводяться у виняткових випадках, за наявності підстав, визначених Законом України «Про Вищу раду правосуддя»); оприлюднення на офіційному вебсайті Ради оперативних результатів розгляду питань порядку денного засідань Ради, її органів, а також рішень Ради та її органів; надання доступу до публічної інформації, якою володіє Рада.

ВРП як розпорядник інформації вживає всі заходи для забезпечення доступу до інформації та задоволення суспільного інтересу у повному обсязі. Уся публічна інформація є потенційно доступною для отримання заінтересованими особами, крім обмежень, прямо встановлених законом.

За десять місяців 2020 року Радою надано відповіді на 619 запитів на публічну інформацію. З них лише 12 запитів стосувалися ознайомлення з одноособовими ухвалами члена Вищої ради правосуддя.

На виконання норм законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про Вищу раду правосуддя», «Про судоустрій і статус суддів» забезпечується ведення системи обліку публічної інформації шляхом її систематизації за певними критеріями та розміщення на офіційному вебсайті ВРП у відповідних розділах / підрозділах.

Наказом в. о. керівника секретаріату ВРП від 2 жовтня 2020 року № 77/0/1-20 «Про систему обліку публічної інформації у Вищій раді правосуддя» врегульовано питання забезпечення збереження публічної інформації та доступу до неї в системі обліку ВРП.

Відповідне управління секретаріату ВРП згідно зі статтею 18 Закону України «Про доступ до публічної інформації» забезпечує внесення до системи обліку інформації про документи, доступ до публічної інформації та її збереження в системі обліку.

Наказом передбачено, що доступ до інформації, яка міститься в системі обліку, є відкритим і здійснюється через офіційний вебсайт Вищої ради правосуддя, а безпосередній доступ до документів, інформацію про які внесено до системи обліку, надається на підставі запитів на інформацію.

З метою забезпечення доступу до публічної інформації ВРП, у тому числі через систему її обліку, секретаріат Ради на офіційному вебсайті надав роз’яснення щодо способів подання запитів на інформацію у порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Запитувач може подати до ВРП запит на інформацію:

  • на поштову адресу: вул. Студентська, 12-А, м. Київ, 04050;
  • на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
  • звернутися за номером телефону: (044) 489-64-60;
  • заповнивши відповідну форму запиту, розміщену на офіційному вебсайті Ради.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 17 апреля 2024

Новини