Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 211

27 листопада 2020 року минув третій день навчань у межах програми підготовки суддів Верховного Суду, яка триватиме до середини грудня.

Голова відділу Департаменту виконання судових рішень Європейського суду з прав людини Павло Пушкар проаналізував з історичного та науково-практичного поглядів проблеми, що лежать у площині діяльності касаційних судів Європи, охарактеризував судову нормотворчість верховних судів європейських країн, а також звернув увагу на обмеження і питання у практиці ЄСПЛ, пов’язані із судовою нормотворчістю.

У доповіді на тему «Демократія та верховенство права: формування волі національних та міжнародних судів і мажоритарність» професор публічного права Школи права університету Сорбонни Лоранс Бургорж-Ларсен розповіла про поняття «обсяг дискреції», його формування у міжнародному праві, науковій доктрині та практиці ЄСПЛ, зокрема у справах, що стосуються соціальних, економічних та чутливих для суспільства питань.

Представник Національної школи суддів України Олександр Іщенко та суддя Дергачівського районного суду Харківської області Владислав Овсянніков провели інтерактивний вебінар про кібербезпеку, в рамках якого надали суддям Верховного Суду практичні поради щодо засобів кіберзахисту, безпечного використання мережі «Інтернет», соціальних медіа та програмного забезпечення, яке несе підвищену загрозу для приватності користувача, а також щодо зберігання даних у хмарних сховищах.

Директор Інституту східноєвропейського права та порівняльного правознавства Кельнського Університету (Німеччина), член Європейської комісії «За демократію через право» (Венеціанської комісії), суддя Європейського суду з прав людини (2011–2019 роки) Ангеліка Нуссбергер присвятила свій виступ концептуальним принципам суддівської незалежності у демократичному суспільстві. Вона розповіла про те, як суддям слід реагувати на дискусії у ЗМІ щодо розгляду резонансних справ та про приховані атаки на незалежність суддів.

«Запорука довіри суспільства до судів – це сміливі рішення. Коли суд іде проти панівної системи, каже правильну річ у потрібний момент – це викликає довіру», – зазначила вона.

Керівник проєкту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень» Ганна Христова приділила увагу питанню щодо позитивних зобов’язань держави в умовах конфлікту і внутрішнього переміщення. Під час доповіді вона зосередилася на концепції, принципах і правових підставах позитивних зобов’язань держави за Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, типах таких зобов’язань у сфері прав людини та категоріях обов’язків, що покладаються на держави позитивними зобов’язаннями за Конвенцією.

Психологічним аспектам налагодження взаємодії у комунікації суддів був присвячений виступ представників НШСУ Андрія Маслюка та Анжеліки Фарафонової. Вони, зокрема, вказали на чинники, що ускладнюють комунікацію, розповіли про правила взаєморозуміння та шляхи налагодження ефективної комунікації.

Верховний Суд України


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).