Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 51

Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Служби судової охорони та Офісу Генерального прокурора у зв’язку з надходженням повідомлення голови Шевченківського районного суду міста Києва щодо дій громадських активістів.

Голова Шевченківського районного суду міста Києва Євген Мартинов повідомив, що 10 лютого 2021 року о 15:13 на електронну адресу суду надійшло звернення такого змісту: «Поважні судді! За надання допомоги проросійським телеканалам, які створюють загрозу суверенітету України, встановлена плата – життя батьків, дітей та коханих Вам людей. Ми знаємо Вас, ми знаємо Ваші адреси, ми готові до дії…! Нажаль тільки так ми можемо виграти цю ВІЙНУ!».

Мартинов Є.О., вказує, що особа, яка надіслала звернення з погрозами, мала на увазі телеканали «112 Україна», «ZIK» та «NEWSONE».

Як зазначив голова суду, наразі у провадженні Шевченківського районного суду міста Києва перебуває цивільна справа, відповідачем у якій є інформаційне агентство «112-Україна». 4 січня 2021 року відкрито провадження у справі та призначено до розгляду за правилами позовного провадження у спрощеному порядку без виклику сторін.

Крім того, слідчими суддями періодично вирішуються питання про застосування заходів забезпечення кримінальних проваджень, які стосуються вказаних телеканалів.

Оскільки вказане звернення містить прямі погрози родичам суддів та спонукає до прийняття рішень на користь однієї зі сторін, голова Шевченківського районного суду міста Києва вважає, що воно має ознаки кримінальних правопорушень, передбачених статтями 376 та 377 Кримінального кодексу України (втручання в діяльність судових органів; погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного).

За результатами перевірки відомостей, викладених у повідомленні голови суду про втручання у діяльність суддів щодо здійснення правосуддя, встановлено, що події, про які йдеться у повідомленні, можуть бути пов’язані з діяльністю суддів Шевченківського районного суду міста Києва щодо здійснення правосуддя, та можуть викликати у них обґрунтоване занепокоєння щодо власної безпеки та безпеки їхніх близьких родичів, що створює реальну загрозу суддівській незалежності.

З огляду на вказане, ВРП вирішила звернутися до Служби судової охорони щодо невідкладного вжиття передбачених законом заходів із забезпечення особистої безпеки суддів та охорони приміщення Шевченківського районного суду міста Києва.

Також Рада вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо перевірки в порядку, встановленому Кримінальним процесуальним кодексом України, обставин, зазначених у повідомленні голови Шевченківського районного суду міста Києва Євгена Мартинова.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).