Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 41

Секретаріат Вищої ради правосуддя звернувся до членів першого складу Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

У листі з метою здійснення секретаріатом ВРП всіх організаційних заходів, необхідних для забезпечення відновлення діяльності першого складу Комісії, висловлено прохання повідомити коли буде відновлено її роботу. Як відомо, організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Конкурсної комісії здійснює секретаріат ВРП.

У ВРП наголосили, що питання формування повноважного складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України є вкрай важливим для поповнення кадрами суддівського корпусу, особливо в умовах сьогодення, адже, з-поміж іншого, це дозволить поновити роботу з добору суддів, завершити кваліфікаційне оцінювання діючих суддів.

Крім того, проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України є одним із критеріїв, прогрес у виконанні яких, відстежуватиметься Європейською Комісією на шляху України до членства в Європейському Союзі.

Нагадаємо, листом Голови Конкурсної комісії Теда Зажечного від 4 лютого 2022 року ВРП повідомили про тимчасове призупинення роботи Комісії у зв’язку з введенням воєнного стану в Україні. Комісія поінформувала, що кандидати матимуть можливість подати заяви та брати участь у конкурсі коли про це буде оголошено Комісією.

Наразі у Вищої ради правосуддя відсутня інформація про відновлення роботи Конкурсної комісії.


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).