Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 473

30 травня 2024 року в 16.00 за сприяння Київської школи професійної медіації та перемовин, відбудеться Вебінар відомого ізраїльського юриста з навичками кризового психолога Романа Сергєєва на тему "Робота з травмою та втратою (школа експертів Ізраїльської Коаліції по роботі із травмою) для українських медіаторів". участь у Вебінарі безкоштовна. Кількість місць обмежена! Для участь потрібно пройти реєстрацію.

Попередній запис за посиланням https://forms.gle/W9prgRhgAQ6EmEHu8 Довідки за телефоном: 098 019 9072.

Для довідки: Роман Сергєєв - кандидат юридичних наук, закінчив Одеський національний економічний університет, тривалий час займається кризовою психологією, додатково проходив навчання в Ізраїлі в школі кризової психології (школа Israel Trauma Coalition).

Структура вебінару:

1) Основи ситуацій переживання втрати (горя),

2) Психологічні особливості роботи майбутніх медіаторів з негативними станами і емоціями.

Розуміння психології горя та формування навичок роботи в кризових ситуаціях це важливі аспекти роботи кожного медіатора для досягнення успіху в процесу медіації.

Київська школа професійної медіації і перемовин це професійне об'єднання медіаторів, адвокатів, юристів та юридичних психологів зі стажем більше 20 років успішної роботи. Багато цікавих викладачів запрошуються для участі у навчанні медіаторів, які організовує школа згідно законодавства. Реєстрація на базовий курс навчання медіатора відповідно до Закону України "Про медіацію" можлива за посиланням - https://cutt.ly/Qey4Zy4y

Інформація про Ізраїльську Коаліцію по роботі із травмою з фахівцями якої взаємодіє Київська школа професійної медіації та перемовин:

Israel Trauma Coalition (Ізраїльська Коаліція по роботі із травмою, ITC) – організація в Ізраїлі, яка має багаторічний досвід у розробці та впровадженні безперервної допомоги в психосоціальній підтримці, у зміцненні стійкості громади та забезпеченні всебічної готовності до надзвичайних ситуацій. Ізраїльська Коаліція по роботі із травмою (ITC) була створена в 2001 році з ініціативи її постійного стратегічного партнера, Федерація UJA в Нью-Йорку - Американського єврейського історичного товариства. За ці роки Ізраїльська Коаліція по роботі із травмою стала наріжним каменем у національному реагуванні на травми, готовності до надзвичайних ситуацій та глобальним ресурсом. Разом зі своїми партнерами ITC створив і керує 12 національними центрами стійкості, регіональними навчальними центрами, проводить навчання з клінічної та психосоціальної реабілітації - сімейної, індивідуальної та громадської, а також працює над зміцненням стійкості клінічних та інтервенційних команд.

Офіційний сайт Ізраїльської Коаліції по роботі із травмоюhttps://israeltraumacoalition.org/en/

Підсумки проведеного Вебінару. 30 травня 2024 року за ініціативи Київської школи професійної медіації та перемовин відбувся Вебінар відомого ізраїльського юриста з навичками кризового психолога Романа Сергєєва на тему "Робота з травмою та втратою (школа експертів Ізраїльської Коаліції по роботі із травмою) для українських медіаторів". На захід зареєструвалося 28 осіб, безпосередньо були присутні 17 слухачів, серед яких адвокати, психологи, медіатори. В ході вебінару були розглянути ізраїльські протокол МААСЕ надання психологічної допомоги людям, які перебувають в стані горя та отримали психологічну травму, протокол саморегуляції «4 стихії», реакції мозку на стрес та травму.

Протоколи надання психологічної допомоги ізраїльських психологів:

Протокол 1. BASIC PH (Муллі Лахад). Модель ресурсних каналів для подолання наслідків травматичних, стресових подій.

Протокол 2. BASIC ID (Арнольд Лазарус). Життєстійкість.

Протокол 3. MААСЕ (Моше Фархи). Душевний імунітет.

Протокол 4. Чотири стихії (Олександр Гершанов). Психологічна "Аптечка".

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 16 июля 2024

Новини