21 грудня 2020 року в період часу з 20.00 до 21.20 відбудеться навчально-методичний Вебінар для українських поліграфологів «Особливості перевірки на поліграфі раніше засуджених осіб при розкритті злочинів. Робота поліграфолога з рецидивістами, які скоїли раніше сексуальні злочини, домашнє насильство, злочини, пов'язані з вживанням алкоголю або наркотиків». Вебінар організований Міжнародним співтовариством поліграфологів (ISOPE, США) і проводиться відповідно до міжнародного стандарту ASTM International щодо періодичного підвищення кваліфікації поліграфологів - ASTM E2064-00 (2014 року). Інформаційна підтримка заходу - науковий online журнал «Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці».
Для довідки: навчально-методичні Вебінари Міжнародного співтовариства поліграфологів (ISOPE) - це діюча міжнародно-інформаційна платформа з підвищення кваліфікації поліграфологів у всьому світі. Український Проект Вебінарів створено аби забезпечити сталість та єдність психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфа в Україні. Під час карантинних обмежень усі заходи відбуватимуться в онлайн форматі.
Роз'яснення щодо застосування українськими поліграфологами міжнародних стандартів ASTM International: 27 квітня 2017 року між державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр з питань стандартизації, сертифікації та якості» (ДСТУ) та ASTM International було підписано Меморандум про взаєморозуміння. Україна і міжнародна організація вказаним Меморандумом почали зміцнювати взаємні відносини та спрямовують спільні зусилля на покращення якості послуг у різних сферах життєдіяльності країни (економіки, охорони здоров'я, безпеки та захисту навколишнього середовища), у тому числі в сфері психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфа, намагаючись зробити загально визнаним результат, який отримують українські поліграфологи поряд із поліграфологами у всьому світі. Відповідно до пункту В.4. вказаного Меморандуму - Україна в особі ДСТУ погоджується на наступне: підвищувати значущість Міжнародних стандартів ASTM, якщо це доцільно, і включати посилання на Міжнародні стандарти ASTM, де можна. Стандарти ASTM допомагають створювати базу для конкурентоспроможного і безпечного місцевого виробництва та послуг і лежать в основі контрактів, стандартів, законів і норм у багатьох країнах світу. Більш детальна інформація за посиланням - https://expertize-journal.org.ua/normativnie-documenti/3842-roz-yasnennya-shchodo-zastosuvannya-ukrajinskimi-poligrafologami-mizhnarodnikh-standartiv-astm-international
Подати заявку на участь у Вебінарі: https://forms.gle/qG6n3fvZJGggnTWe7
Увага! Вартість онлайн-участі - 750 гривень. Учасники отримують презентацію, відеозапис Вебінару, сертифікат у разі успішного складання тесту за наслідком участі у Вебінарі. Для всіх учасників, які вперше приймають участь у освітніх заходах Міжнародного співтовариства поліграфологів існують знижки при оформленні щорічного курсу підвищення кваліфікації поліграфологів Міжнародного співтовариства поліграфологів на 2021 рік. Більш детальна інформація за телефоном - 093 476 72 60.
Контактна інформація для листування: email - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефон: 093 476 72 60
ПРОГРАМА ВЕБІНАРУ
19.50-20.00 Реєстрація учасників
20.00-21.20 Особливості перевірки на поліграфі раніше засуджених осіб при розкритті злочинів. Робота поліграфолога з рецидивістами, які скоїли раніше сексуальні злочини, домашнє насильство, злочини, пов'язані з вживанням алкоголю або наркотиків.
Короткий зміст: Історія застосування поліграфа з раніше засудженими особами. Модель спільних дій представників різних служб при роботі поліграфолога з раніше засудженими. Вимоги до якості досліджень на поліграфі з рецидивістами. Типи тестувань на поліграфі з раніше засудженими особами. Методичні підходи до формулювання питань порівняння та проведення досліджень на поліграфі з рецидивістами, які скоїли раніше сексуальні злочини, домашнє насильство, злочини, пов'язані з вживанням алкоголю або наркотиків. В США тестування на поліграфі раніше засуджених осіб має назву тестування після вироку або поліграф-тестування громадської безпеки. Поліграф має практику застосування для захисту суспільства від злочинців, які повертаються з місць позбавлення волі та мають схильність до продовження скоєння різних злочинів після відбуття покарання.
Натан Дж. Гордон - президент Міжнародного співтовариства поліграфологів (ISOPE), директор Академії науково-слідчого навчання (Філадельфія, Пенсільванія). У 2010-2011 роках Н.Гордон був обраний президентом Американської поліграфологічної асоціації (АРА), а раніше обіймав виборні посади Президента Пенсільванської Асоціації Поліграфологів, Президента Міжнародної Асоціації Судових Психофізіологічних Організацій, нагороджений відзнакою - медаллю професійної організації детективів (Товариство ВІДОК), за розкриття справи про вбивство чотирнадцятирічної давнини.
Натан Гордон є автором відомих у світі книг з проведення психофізіологічних досліджень на поліграфі та проведенні інтерв'ю (допитів) при розкритті злочинів: «Essentials of Polygraph and Polygraph Testing», «Effective Interviewing and Interrogation Techniques», «The Pre Test Interview The Foundation of Polygraph», а так само розробником Інтегрованої Техніки Зон Порівняння IZCT, горизонтальної системи обрахунку (HSS) поліграм.
Міжнародне співтовариство поліграфологів (ISOPE, США) налічує 143 діючих членів з більш 23 країн світу: Канади, Великобританії, США, Болгарії, Польщі, України, Ізраїлю, Колумбії, Гватемали, Мексики, Філіппін, Єгипту, Південної Африки, Туреччини, Південної Кореї, Сінгапуру, Росії, Казахстану, Пакистану , Коста-Ріки та ін.
Рекомендується для ознайомлення: Натан Гордон: практичний дослідник та вчений поліграфолог - основні наукові роботи міжнародно визнаного фахівця за останні 15 років