Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 541

21 грудня 2020 року в період часу з 20.00 до 21.20 відбудеться навчально-методичний Вебінар для українських поліграфологів «Особливості перевірки на поліграфі раніше засуджених осіб при розкритті злочинів. Робота поліграфолога з рецидивістами, які скоїли раніше сексуальні злочини, домашнє насильство, злочини, пов'язані з вживанням алкоголю або наркотиків». Вебінар організований Міжнародним співтовариством поліграфологів (ISOPE, США) і проводиться відповідно до міжнародного стандарту ASTM International щодо періодичного підвищення кваліфікації поліграфологів - ASTM E2064-00 (2014 року). Інформаційна підтримка заходу - науковий online журнал «Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці».

Для довідки: навчально-методичні Вебінари Міжнародного співтовариства поліграфологів (ISOPE) - це діюча міжнародно-інформаційна платформа з підвищення кваліфікації поліграфологів у всьому світі. Український Проект Вебінарів створено аби забезпечити сталість та єдність психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфа в Україні. Під час карантинних обмежень усі заходи відбуватимуться в онлайн форматі. 

Роз'яснення щодо застосування українськими поліграфологами міжнародних стандартів ASTM International: 27 квітня 2017 року між державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр з питань стандартизації, сертифікації та якості» (ДСТУ) та ASTM International було підписано Меморандум про взаєморозуміння. Україна і міжнародна організація вказаним Меморандумом почали зміцнювати взаємні відносини та спрямовують спільні зусилля на покращення якості послуг у різних сферах життєдіяльності країни (економіки, охорони здоров'я, безпеки та захисту навколишнього середовища), у тому числі в сфері психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфа, намагаючись зробити загально визнаним результат, який отримують українські поліграфологи поряд із поліграфологами у всьому світі. Відповідно до пункту В.4. вказаного Меморандуму - Україна в особі ДСТУ погоджується на наступне: підвищувати значущість Міжнародних стандартів ASTM, якщо це доцільно, і включати посилання на Міжнародні стандарти ASTM, де можна. Стандарти ASTM допомагають створювати базу для конкурентоспроможного і безпечного місцевого виробництва та послуг і лежать в основі контрактів, стандартів, законів і норм у багатьох країнах світу. Більш детальна інформація за посиланням - https://expertize-journal.org.ua/normativnie-documenti/3842-roz-yasnennya-shchodo-zastosuvannya-ukrajinskimi-poligrafologami-mizhnarodnikh-standartiv-astm-international 

Подати заявку на участь у Вебінарі: https://forms.gle/qG6n3fvZJGggnTWe7 

Увага! Вартість онлайн-участі - 750 гривень. Учасники отримують презентацію, відеозапис Вебінару, сертифікат у разі успішного складання  тесту за наслідком участі у Вебінарі. Для всіх учасників, які вперше приймають участь у освітніх заходах Міжнародного співтовариства поліграфологів існують знижки при оформленні щорічного курсу підвищення кваліфікації поліграфологів Міжнародного співтовариства поліграфологів на 2021 рік. Більш детальна інформація за телефоном - 093 476 72 60.

Контактна інформація для листування: email - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефон: 093 476 72 60

ПРОГРАМА ВЕБІНАРУ

19.50-20.00 Реєстрація учасників

20.00-21.20 Особливості перевірки на поліграфі раніше засуджених осіб при розкритті злочинів. Робота поліграфолога з рецидивістами, які скоїли раніше сексуальні злочини, домашнє насильство, злочини, пов'язані з вживанням алкоголю або наркотиків.

Короткий зміст: Історія застосування поліграфа з раніше засудженими особами. Модель спільних дій представників різних служб при роботі поліграфолога з раніше засудженими. Вимоги до якості досліджень на поліграфі з рецидивістами. Типи тестувань на поліграфі з раніше засудженими особами. Методичні підходи до формулювання питань порівняння та проведення досліджень на поліграфі з рецидивістами, які скоїли раніше сексуальні злочини, домашнє насильство, злочини, пов'язані з вживанням алкоголю або наркотиків. В США тестування на поліграфі раніше засуджених осіб має назву тестування після вироку або поліграф-тестування громадської безпеки. Поліграф має практику застосування для захисту суспільства від злочинців, які повертаються з місць позбавлення волі та мають схильність до продовження скоєння різних злочинів після відбуття покарання.

Натан Дж. Гордон - президент Міжнародного співтовариства поліграфологів (ISOPE), директор Академії науково-слідчого навчання (Філадельфія, Пенсільванія). У 2010-2011 роках Н.Гордон був обраний президентом Американської поліграфологічної асоціації (АРА), а раніше обіймав виборні посади Президента Пенсільванської Асоціації Поліграфологів, Президента Міжнародної Асоціації Судових Психофізіологічних Організацій, нагороджений відзнакою - медаллю професійної організації детективів (Товариство ВІДОК), за розкриття справи про вбивство чотирнадцятирічної давнини.

Натан Гордон є автором відомих у світі книг з проведення психофізіологічних досліджень на поліграфі та проведенні інтерв'ю (допитів) при розкритті злочинів: «Essentials of Polygraph and Polygraph Testing», «Effective Interviewing and Interrogation Techniques», «The Pre Test Interview The Foundation of Polygraph», а так само розробником Інтегрованої Техніки Зон Порівняння IZCT, горизонтальної системи обрахунку (HSS) поліграм.

Міжнародне співтовариство поліграфологів (ISOPE, США) налічує 143 діючих членів з більш 23 країн світу: Канади, Великобританії, США, Болгарії, Польщі, України, Ізраїлю, Колумбії, Гватемали, Мексики, Філіппін, Єгипту, Південної Африки, Туреччини, Південної Кореї, Сінгапуру, Росії, Казахстану, Пакистану , Коста-Ріки та ін.

Рекомендується для ознайомлення: Натан Гордон: практичний дослідник та вчений поліграфолог - основні наукові роботи міжнародно визнаного фахівця за останні 15 років 

Фото-колажі Міжнародного семінару поліграфологів 25-26 травня 2019 року та підписаного 24 травня 2019 року вперше в Україні Меморандуму про співпрацю в галузі освіти і науки задля розвитку інструментальної детекції прихованої інформації 

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).