Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 865

Вже цієї осені в Києві на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) відкриють перший інтерактивний простір «Музей науки», в якому на відвідувачів чекатиме понад 120 інтерактивних експонатів та інсталяцій: запуск блискавки, двометрова голограма, величезний кристал тощо.

В музеї можна буде покататися на велосипеді з квадратними колесами, вирушити в космічну подорож, побачити двометрову голограму та 60-кілограмовий кристал, скласти з атомів воду та сіль у доповненій реальності, дізнатися, як побудований організм людини та ознайомитись з іншими науковими цікавинками.

На відвідувачів музею очікують спектр наук, відкриттів і вражень: вони зможуть побачити запуск блискавки в котушці Тесли, керувати роборукою, побачать власний голос, потраплять всередину гігантської мушлі та в дзеркальний тунель з оптичною ілюзією.

Найбільший за розміром експонат музею – це скляна стеля, яка змінює колір, коли відвідувачі вводять на планшетах правильні відповіді на наукові питання.

«Інтерактивний простір – ще один наш крок до популяризації науки. Частина експозиції мобільна. В наших планах – експонувати її в інших містах і, зрештою, створити такі музеї по всій країні. В «Музеї науки» ми намагаємося, перш за все, зацікавити, оживити беземоційні терміни з підручників, перетворивши їх на об’єкти й інсталяції, показуємо, як формули та закони працюють у повсякденному житті. А всіх юних відвідувачів, які хочуть знати більше, одразу запрошуємо до тематичних гуртків на поглиблене вивчення тієї чи іншої науки», – зазначив директор МАНУ Оксен Лісовий.

Музей науки створюється в першу чергу для майбутніх поколінь. Планується, що 70 % основної аудиторії відвідувачів будуть діти. Саме їм в інтерактивній емоційно-насиченій формі у майбутньому закладі розповідатимуть про те як влаштований світ, надихатимуть молоде покоління до його пізнання.

Найперший подібний дитячий заклад, що розвиває світогляд, було створено в Мюнхені ще на початку ХХ сторіччя. Музей науки — це великий центр, де демонструють явища природи, наукові дослідження та фізичні процеси. Родзинка подібних експозицій — це їхня інтерактивність, коли відвідувач власними руками може доторкнутися до експонатів чи на власні очі може спостерігати за ходом цікавих явищ. Наприклад, в залах музею можна побачити фізичні та хімічні досліди, скласти механізм, або пограти із роботами, зануритися у віртуальний світ та засвоїти особливості 3D друку.

Головна місія музею – сприяти технологічному прогресу в Україні, зацікавлювати дітей, підлітків та дорослих, прищеплювати в них любов до науки та бажання все досліджувати. Щороку в світі подібні наукові центри відвідують біля 300 млн. людей.

Інноваційний центр планують побудувати на території ВДНГ. За попередніми підрахунками, оптимальний розмір музею — 10 150 квадратних метрів. З них на постійну експозицію, котру будуть оновлювати раз на 6 років, відведуть 5611 квадратних метрів. Решту площі буде відведена під лабораторії, конференц-зали, кафе, тощо.

Джерело фото та інформації : ИНФОРМАТОР та Міністерство освіти і науки України.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).