16 лютого 2019 року в місті Києві відбувся професійний захід - Тематична зустріч українських поліграфологів присвячений питанням оцінки запитань порівняння в рамках аналітичної теорії поліграфологічних досліджень та практичному значенні двухетапного правила (правил Сентера) для прийняття рішення під час застосування різних систем бального оцінювання тестів форматів ZCT з трьома релевантними запитаннями. До речі, в Україні як і в цілому світі є доволі актуальним питання допущення хибнонегативних (оправдування винних) та хибнопозитивних (звинувачення невинних) похибок в інструментальній детекції прихованої іноформації, що вимагає від поліграфоогів підвищеної відповідальності при виборі міжнародно визнаних як систем обрахунку поліграм за результатами проведених досліджень, так і надійних і валідних поліграфологічних тестів, які застосовуються під час такої роботи.
Тематичні зустрічі українських поліграфологів це відкриті науково-професійні заходи спрямовані на втілення в Україні європейських практик наукової самоорганізації, згуртування вітчизняної професійної спільноти науковців, психологів, поліграфологів, правознавців, судових експертів тощо навколо обговорення актуальних теоретико-прикладних проблем впровадження інструментальної експертної психофізіології в Україні з урахуванням існуючих міжнародних практик в цьому питанні, у тому числі й тих, що перебувають у стадії наукової розробки.
І учасники і організатори були вдячні за можливість активного обговорення професійних питань. Нові зустрічі незабаром! Для участі в нових зустрічах слідкуйте за оголошеннями.
Продовжуючи традиції просвітницької діяльності по підвищенню кваліфікації українських поліграфологів 25-26 травня 2019 року вперше в Україні в місті Києві відбудеться науково-методичний семінар президента Міжнародного співтовариства поліграфологів Натана Гордона на тему: "Ефективні техніки інтерв’ю (допиту) і тестування на поліграфі у кадровій роботі і розкритті злочинів". Реєстрація на семінар за посиланням - https://bitly.su/FoBjpf5k
Також популярності набувають розроблені в Україні Mobi-підлокітники Polygraph, які при вартості 1750 гривень, дозволяють звичайний офісний стілець перетворити в професійне крісло поліграфолога. Вказана розробка також викликала міжнародну зацікавленість через свою органічність та відповідність санітарним нормам пов'язаним з гігієною праці і зниженням статичного напруження м'язів верхніх кінцівок у тестованої особи під час дослідження на поліграфі. Більш детально за посиланням - https://bitly.su/kDrHN