Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 32

1. Як отримати доступ до справи в Електронному кабінеті?

Якщо ви звертаєтесь до суду з позовною заявою, апеляційною чи касаційною скаргою, зазначте у цих документах такі дані: своє прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків, номери засобів зв’язку (тим більше, що такий обов’язок визначено процесуальними кодексами). Коли справу буде зареєстровано в автоматизованій системі діловодства суду, ви отримаєте доступ до неї у своєму Електронному кабінеті.

Якщо ви подаєте позовну заяву, апеляційну чи касаційну скаргу як представник, поряд з відомостями про особу, яку ви представляєте, зазначте своє прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків, номери засобів зв’язку. Також ви можете звернутися до фізичної чи юридичної особи, яку представляєте, для того щоб вона надала вам довіреність в електронній формі. У такому разі довіритель сформує у своєму Електронному кабінеті довіреність, у якій визначить обсяг ваших повноважень (перелік дій, які ви зможете вчиняти засобами Е-суду). Якщо довіреність в електронній формі видана з правом передоручення, ви зможете надати таку довіреність іншому користувачеві Електронного суду.

Якщо ви хочете отримати доступ до справи, яку вже розглядають у суді або розглянули, зверніться до суду із заявою про ознайомлення з матеріалами справи в електронному вигляді (внесення РНОКПП до додаткових відомостей про учасника справи та надання доступу до електронної справи). Після того як суд розгляне вашу заяву та внесе інформацію до автоматизованої системи діловодства суду, матеріали справи стануть доступними для вас в Електронному кабінеті.

2. У мене є доступ до справи в Електронному кабінеті. Чому я не бачу сканованих документів у справі?

Скановані копії усіх документів, що надходять до суду та стосуються розгляду справи, прикріплюються в автоматизованій системі діловодства суду до першого документа у справі. Таким документом може бути позовна заява, апеляційна або касаційна скарга.

Для того щоб ознайомитись зі сканованими документами справи в Електронному кабінеті, виділіть перший документ у справі та прогорніть сторінку донизу. Там ви побачите вкладку: «Додатки», відкривши яку отримаєте доступ до сканованих документів.

3. Я отримав ухвалу про відкриття провадження. Коли до мого Електронного кабінету надішлють копію позовної заяви/апеляційної, касаційної скарги?

Якщо вам надійшла ухвала про відкриття провадження (апеляційного, касаційного провадження), для ознайомлення зі сканованими копіями позовної заяви, апеляційної чи касаційної скарги та доданими до них документами, виділіть перший документ у справі, прогорніть сторінку донизу та відкрийте вкладку: «Додатки».

4. Коли секретар судового засідання надішле копію рішення до Електронного кабінету?

Секретар судового засідання не надсилає копії судових рішень та скановані копії документів у справі до Електронних кабінетів учасників справи. Це робить Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система автоматично. Копії судових рішень надсилаються одразу після їх підписання кваліфікованими електронними підписами суддів та надсилання до Єдиного державного реєстру судових рішень, а скановані копії документів у справі – після внесення їх до автоматизованої системи діловодства суду.

Однак варто враховувати, що процес синхронізації автоматизованої системи діловодства суду з Електронним кабінетом може тривати від 1 до 3 днів.

5. Я отримав копію рішення в Електронному кабінеті. Коли мені надішлють паперовий примірник судового рішення?

Якщо ви зареєструвались в Електронному суді, суд надсилатиме вам усі документи у справах, у яких ви берете участь, тільки в електронній формі до вашого Електронного кабінету. Відповідно паперовий примірник судового рішення надсилатися не буде, однак ви можете його отримати у суді за окремою заявою.


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 2 декабря 2023

Новини