Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 282

Суддя Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області Медведєва Наталія Анатоліївна повідомляє про втручання в її діяльність як судді.

Суддя інформує, що 16 квітня 2020 року надійшов протокол стосовно громадянина про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) ККпАП.

Автоматизованою системою документообігу суддя Медведєва Н.А. була визначена для розгляду зазначеної справи. Судове засідання призначене на 14:00 того самого дня.

Під час судового засідання громадянин почав вимагати у Медведєвої Н.А. посвідчення судді, номер мантії, номер нагрудного знака та докази того, що Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області створений відповідно до закону, оскільки за його інформацією, вказаний суд є підприємством.

Через поведінку громадянина в судовому засіданні була оголошена перерва. При цьому він викликав працівників поліції та перешкоджав судді вийти із зали судового засідання.

Як зазначає суддя, того самого дня у соціальній мережі Facebook громадянин розмістив відеозапис частини судового засідання, зроблений за допомогою власного мобільного телефону, із коментарем, в якому вказав, що судді України є приватними підприємцями та в Україні існує змова: суди не створені законом, а є приватними підприємствами.

Суддю Медведєву Н.А. та інших суддів він назвав приватними підприємцями, які не мають повноважень здійснювати правосуддя. Всіх громадян він закликав розмовляти із суддями так, як він та поширювати відео.

Як зазначає суддя, коментарі до публікації містять образливі висловлювання та заклики до фізичної розправи над нею та іншими суддями, проти яких цей громадянин не заперечував та дякував за підтримку.

Вказане повідомлення викликало жваве обговорення користувачів мережі. Враховуючи кількість переглядів та коментарів, суддя вважає, що ця публікація набула резонансу.

При цьому суддя зауважує, що питання стосовно створення Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області у зазначеного громадянина виникло лише після того, як до суду надійшов протокол про адміністративне правопорушення, складений відносно нього, хоча раніше він звертався до Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області із позовами та скаргами.

«Вважаю, що розміщення вказаної публікації мало на меті формування негативного уявлення суспільства про роботу судової влади, свідчить про відверте нехтування встановленими гарантіями незалежності суддів, явну неповагу до представників органів судової влада. Така публікація підриває авторитет незалежність судової гілки влади та створює у громадян уявлення про можливість вплинути на суд, є тиском на мене як суддю та втручанням у мою діяльність як судді з метою перешкоджання виконанню службових обов'язків або схилення до ухвалення неправосудного рішення», – переконана суддя Медведєва Н.А.

Відповідно до статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень судді про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддею фактів та ухвалено відповідне рішення.

Прес-центр судової влади України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).