Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 292

На засіданні Вищої ради правосуддя 23 квітня 2020 року розглянуто повідомлення суддів Київського апеляційного суду Сливи Юрія Михайловича, Мельника Володимира Васильовича, Фрич Тетяни Вікторівни про втручання в їхню діяльність як суддів щодо здійснення правосуддя.

Доповідач – член Вищої ради правосуддя Віктор Шапран наголосив, що під час перевірки підтвердилися факти, викладені у повідомленні суддів про втручання у їхню діяльність щодо здійснення правосуддя з боку захисника підозрюваної Кузьменко Ю.Л. – адвоката Добоша В.А. в судовому засіданні 20 грудня 2019 року.

Нагадаємо, що у судове засідання з оскарження рішення щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу у вигляді позбавлення волі було доставлено підозрювану Кузьменко Ю.Л., прибули її захисник – адвокат Добош В.А., численні вільні слухачі, представники засобів масової інформації. Прокурори групи прокурорів у вказаному кримінальному провадженні на слухання апеляційної скарги не прибули.

Після винесення на обговорення головуючим у справі суддею Сливою Ю.М. питання щодо можливості продовження апеляційного розгляду без участі прокурора адвокат Добош В.А. наполягав на оголошенні кількагодинної перерви для ознайомлення колегії суддів із матеріалами справи та організації судом явки прокурорів у судове засідання. Адвокат також повідомив, що в разі відкладення слухання справи на іншу дату, він, як і інші присутні, не покине зал судових засідань, а відкладення судового засідання «за жодних умов не відбудеться». Провадження було відкладено до 24 грудня 2019 року. Проте присутні особи протягом п’яти годин поспіль не звільняли зал судового засідання.

Окрім того, адвокат вдався до надання вказівок головуючому судді щодо організації апеляційного розгляду, допускав висловлювання, якими фактично підбурював присутніх у залі суду вільних слухачів до неправомірної поведінки, а також образливі та нетактовні висловлювання як на адресу суддів, так і прокурорів, що, на думку авторів повідомлення, свідчить про спроби вплинути на суд.

Як наслідок, суд був вимушений залучити працівників правоохоронних органів, а блокування залу судового засідання призвело до зриву розгляду інших апеляційних проваджень, значного пошкодження меблів та технічних пристроїв у цьому залі судових засідань.

Судове засідання 24 грудня 2019 року відбулося у присутності підозрюваної, її захисника – адвоката Добоша В.А., прокурорів, свідків, вільних слухачів та представників засобів масової інформації.

Після проголошення судового рішення адвокат Добош В.А. нестримано та некоректно поводився, нетактовно висловлювався як на адресу суддів, які ухвалили судове рішення, так і на адресу прокурорів, які брали участь у провадженні. Різкі висловлювання та образи на адресу суддів та прокурорів пролунали і від вільних слухачів, присутніх у судовому засіданні. Відеозапис цих подій того самого дня був розповсюджений у засобах масової інформації, у тому числі на інтернет-ресурсах, а також в соціальних мережах, доступ до яких має невизначене коло осіб.

На переконання суддів, прояв присутніми в судовому засіданні особами, у тому числі адвокатом Добошем В.А., неповаги до суду, зокрема висловлення погроз, звинувачень та критики у присутності представників засобів масової інформації, є тиском на суд з метою його дискредитації.

Як повідомив під час засідання член Вищої ради правосуддя В.Шапран, на сьогодні слідчим відділом Солом’янського управління поліції Головного управління Національної поліції в місті Києві здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 376 Кримінального кодексу України (втручання у діяльність судових органів).

За результатами розгляду цього питання Вища рада правосуддя ухвалила рішення вжити заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за повідомленням суддів Київського апеляційного суду Сливи Ю.М., Мельника В.В., Фрич Т.В. про втручання в їхню діяльність як суддів щодо здійснення правосуддя» та надіслала до Офісу Генерального прокурора звернення щодо надання інформації про розкриття та розслідування вказаного злочину.

На фото: зала засідань Київського апеляційного суду 24 грудня 2019 року.

Прес-центр судової влади України

За інформацією Судова Влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 20 июня 2024

Новини