Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 49

До Вищої ради правосуддя надійшло повідомлення суддів Одеського апеляційного суду Таварткіладзе Олександра Мезеновича, Заїкіна Анатолія Павловича про втручання у їхню діяльність як суддів щодо здійснення правосуддя.

У провадженні колегії суддів Одеського апеляційного суду у складі Таварткіладзе О.М., Заїкіна А.П. та Князюка О.В. перебуває справа № 522/17956/17 за апеляційною скаргою на заочне рішення Приморського районного суду міста Одеси від 24 травня 2018 року у цивільній справі за позовом ТзОВ «Олімпекс Транс» до громадянина про визнання договору недійсним, скасування державної реєстрації, розірвання договору купівлі-продажу.

Судді Одеського апеляційного суду повідомили про те, що на особистий мобільний телефон судді надійшло sms-повідомлення, зміст якого стосується професійної діяльності судді та розгляду справи № 522/17956/17, яка перебуває у його провадженні. Крім того, на адресу суду надійшла заява із запитаннями, що стосуються розгляду конкретної справи та інформації про особисте життя судді, що є позапроцесуальною формою звернення. Подібні звернення не узгоджуються з положеннями частини шостої статті 48 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо обов’язку фізичних осіб поважати незалежність судді і не посягати на неї та є неприпустимими.

Відповідно до вимог статті 48 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» судді Одеського апеляційного суду Таварткіладзе О.М., Заїкін А.П. та Князюк О.В. звернулися із повідомленнями про втручання у їхню діяльність як суддів щодо здійснення правосуддя також і до Генерального прокурора.

За інформацією Офісу Генерального прокурора, повідомлення суддів Одеського апеляційного суду скеровані відповідно до територіальної юрисдикції до Прокуратури Одеської області, якій доручено організувати перевірку згідно з вимогами чинного законодавства та повідомити про вжиті заходи. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Перевіривши повідомлення суддів Одеського апеляційного суду, ВРП вважає, що наявні підстави для вжиття Вищою радою правосуддя заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя.

З огляду на вказане ВРП вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 376 Кримінального кодексу України, за повідомленнями суддів Одеського апеляційного суду Таварткіладзе О.М., Заїкіна А.П., Князюка О.В.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).