Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 267

Виконуючу обов’язки директора з медичного обслуговування населення КП «Хмельницький міський перинатальний центр» взято під домашній арешт до 19 червня поточного року.

Зокрема підозрюваній заборонено залишати житло й відлучатися із Хмельницького, де вона проживає, без дозволу слідчого, прокурора або суду. Вона зобов’язана прибувати до слідчого, прокурора, суду, слідчого судді за кожною вимогою. Також повинна утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними у даному кримінальному провадженні.

Таку ухвалу виніс слідчий суддя Хмельницького міськрайонного суду, частково задовольнивши клопотання заступника начальника ВРЗЗС СУ ГУНП в Хмельницькій області Вячеслава Савченка про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, погоджене з прокурором відділу прокуратури Хмельницької області.

В ухвалі суду, зокрема, йдеться про те, що, користуючись службовим становищем заступника головного лікаря з медичної частини Хмельницького міського перинатального центру, підозрювана розпорядилася, аби акушерка, яка не відала про злочинні наміри, прийняла породіллю без перевірки документів, переписавши дані з підробленої обмінної карти. У картці ж значилося прізвище не породіллі, а жінки, якій потрібно було передати дитину. Так само, на думку слідчих, було складено завідомо неправдивий офіційний медичний документ - історію вагітності та пологів та заведено медичну картку новонародженої дівчинки.

Однак довести злочин до кінця підозрювана не змогла в зв’язку з викриттям її злочинної діяльності працівниками поліції та з подальшим вилученням дитини.

На думку слідчих, дана підозра є обґрунтованою, адже на її підтвердження представлено висновки експертів та показання свідків.

Лікарці інкримінують вчинення злочинів, передбачених частиною третьою статті 15 (замах на злочин), частиною третьою статті 149 (торгівля людьми), частиною четвертою статті 358 (підроблення документів), частиною п'ятою статті 27 (види співучасників), частиною першою статті 366(службове підроблення) Кримінального кодексу України, за які передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна.

Ухвала може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду протягом п'яти днів з дня її оголошення.

За повідомленням прес-служби суду

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).