Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 220

6 травня 2020 року посадовцю Сумської міської ради, якого підозрюють в отриманні неправомірної вигоди в розмірі 7,5 тисяч гривень (частина третя статті 368 Кримінального кодексу України), обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Водночас на підозрюваного покладено ряд обов’язків строком до 6 липня 2020 року:

  • прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора, суду;
  • не відлучатися із м. Суми без дозволу слідчого, прокурора або суду;
  • повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та місця роботи;
  • утримуватися від спілкування зі свідком

За даними слідства, вказаний посадовець вимагав від співробітника гаражного кооперативу 10 тисяч гривень за погодження і виготовлення дозвільних документів на вирубку насаджень на земельній ділянці в межах міста Сум.

При розгляді клопотання Зарічний районний суд міста Сум, з огляду на те, що органами досудового розслідування не встановлено усіх обставин правопорушення, вважав доведеним існування на даний час ризику того, що підозрюваний може впливати на осіб, з якими разом працює, та які можуть допитуватись як свідки.

В той же час, жодних доказів на підтвердження того, що підозрюваний має можливість чи наміри впливати на експерта для затягування проведення експертиз і отримання експертних висновків, - слідчому судді не надано.

Судом також враховано дані про особу підозрюваного (що він є не судимою особою, має дружину, сина студента, з якими разом проживає та яких фактично утримує, а також батька похилого віку, який в силу віку потребує періодичної допомоги та догляду). Тобто ризик, що підозрюваний може переховуватися від органів досудового розслідування та суду є мінімальним.

Цього ж дня ухвалою суду чоловіка відсторонено від займаної посади до 06 липня 2020 року. Оскільки продовжуючи перебувати на посаді, підозрюваний може незаконними засобами впливати на свідків у даному кримінальному провадженні.

Слідчий суддя Клімашевська І.В.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).