Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 267

В п’ятницю, 24 квітня 2019 року слідчий суддя Ленінського районного суду м.Кіровограда розглянув клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно громадянки Н., С. та громадянина М, яким повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 149 Кримінального Кодексу України(торгівля людьми).

За версією слідства, громадянин М. спільно з громадянками С. та Н., маючи умисел на нетрудове збагачення за рахунок торгівлі людьми, а так само вербування, переміщення людини вчинене з метою експлуатації, з використанням примусу, обману, вчинене за попередньою змовою групою осіб. Виконуючи умови злочинної змови, громадянка Н., повинна була підшукувати, на території м. Кривий Ріг, осіб з вираженими фізичними вадами, без визначеного місця проживання, зловживаючи спиртними напоями, які знаходяться в тяжкому матеріальному становищі, вербувати їх для поїздки в м. Кропивницький з метою експлуатації в якості жебраків в громадських місцях значного скупчення людей. Отримавши від них згоду, підозрювана Н. спільно з підозрюваною С. повинні були по телефону повідомити підозрюваного М. про кількість завербованих осіб і після прибуття останнього переміщувати завербованих осіб до м. Кропивницький для подальшої експлуатації.

Підозрювана Н. за попередньою змовою з підозрюваними С. та М. шляхом обману майбутніх потерпілих, вводили в оману осіб відносно дійсного характеру їх діяльності на території м. Кропивницький, яким проти їх волі і бажання необхідно буде займатись жебракуванням. Приховуючи дані обставини, підозрювані переконували потерпілих про роботу по лущенню горіхів або аналогічної роботи.

Так, на початку січня 2020 року, в м. Кривий Ріг підозрювана Н. виконуючи умови злочинної змови підшукала громадянина Ч. про що, по телефону поставила до відома співучасників С. та М.

Підозрювана Н. за попередньою змовою з підозрюваною С. та М., шляхом обману завербували громадянина Ч. пропонуючи поїхати в м. Кропивницький, на добре оплачувану роботу, навмисно повідомивши неправдиву інформацію про умови проживання і про заробітну плату, яку вони обіцяли потерпілому, не доводячи до відома, що він являється об’єктом торгівлі, фактично для подальшого займання жебракуванням, навмисно приховуючи дійсну ціль виїзду до іншого міста України, отримали згоду потерпілого

Отримавши в результаті обману згоду потерпілого Ч. на виїзд для роботи в м. Кропивницький того ж дня, підозрювана Н. за попередньою змовою з підозрюваними С. та М., на автомобілі та під керуванням останнього разом потерпілим, приїхали в м. Кропивницький.

Продовжуючи діяти з єдиним умислом, направленим на нетрудове збагачення за рахунок торгівлі людьми, підозрювана Н. за попередньою змовою з підозрюваними С. та М., використовуючи його повну залежність, безправне положення в навмисно створеній ситуації, примусили останнього займатись жебракуванням в місцях значного скупчення людей, під церквами, магазинами, при цьому заставили одягати гіпс на кінцівки, з метою імітування їх ампутації.

Позбавлений права вибору місця проживання і роду діяльності, потерпілий Ч. протягом місяця працюючи з 8:00 до 20:00 години без вихідних днів був вимушений займатись жебракуванням, під повним контролем підозрюваних Н., С та М., які вказували, яким чином та де необхідно жебракувати.

Отриманні грошові кошти – милостиню потерпілий Ч. віддавав підозрюваним, які присвоювали дані грошові кошти собі та використовували на свій розсуд.

Дослідивши всі матеріали, додані органом поліції, суд застосував стосовно підозрюваних С та М. запобіжний захід – тримання під вартою строком на 60 днів та відносно підозрюваної Н. запобіжний захід у вигляді домашнього арешту строком на 60 днів.

За повідомленням прес-служби суду

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 20 июня 2024