Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 255

У вересні минулого року він закінчив відбувати попереднє покарання, а взимку знову порушив закон, скоївши шість крадіжок. Бердичівський міськрайонний суд нещодавно призначив 4 роки позбавлення волі мешканцю Бердичівського району.

Встановлено, що 22-річний молодий чоловік у грудні 2019-го викрав із підсобного приміщення домоволодіння у Бердичеві бензопилу, три електричні подовжувачі і двох голубів породи «Павич» загальною вартістю 2,5 тисячі гривень. У січні цього року з інтервалом у декілька днів скоїв ще 4 крадіжки – із кіосків на кооперативному ринку та Привокзальній площі. Серед викраденого – гроші, солодощі, цигарки, фрукти, овочі на загальну суму майже 5,5 тисяч гривень. А в лютому обвинувачений проник до ларька по вул. Маложитомирській, звідки викрав гроші та сейф із мобільним телефоном на загальну суму 8600 грн. Наступного після останньої крадіжки ранку його було затримано на залізничному вокзалі у Бердичеві.

У скоєному обвинувачений зізнався, просив суворо не карати. Його дії судом було кваліфіковано за частиною третьою статті 185 Кримінального кодексу України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, поєднане з проникненням у приміщення).

Беручи до уваги особу обвинуваченого, який раніше був неодноразово судимий, в тому числі за тяжкі корисливі злочини, та вчинив нові тяжкі злочини через декілька місяців після звільнення з місць позбавлення волі, суд дійшов висновку, що виправлення та перевиховання обвинуваченого без ізоляції від суспільства неможливе. Враховуючи факт щирого каяття і незначний розмір суспільної небезпеки, суд, керуючись статтями 373, 374 КПК України, вважав можливим призначити покарання у вигляді ув’язнення на термін, ближчий до нижньої межі, встановленої у санкції закону. Це чотири роки позбавлення волі. Також засуджений має сплатити на користь держави 7 тис. 379 грн. процесуальних витрат за проведені дактилоскопічні, товарознавчі і трасологічну експертизи.

До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою. Протягом 30-ти днів з дня проголошення вироку на нього може бути подано апеляційну скаргу до Житомирського апеляційного суду.

За повідомленням прес-служби суду

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).