Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 154

Бердичівський міськрайонний суд днями задовольнив позов жительки Бердичівського району про позбавлення її колишнього чоловіка батьківських прав щодо малолітніх сина і доньки.

Свої вимоги позивачка обґрунтувала тим, що, ще перебуваючи до кінця 2014-го року у шлюбі з відповідачем, вона, фактично, сама утримувала двох спільних дітей, займалась їхнім вихованням та навчанням. Чоловік від виконання батьківських обов’язків самоусунувся, тож іще за рік до розлучення з нього було стягнуто аліменти на утримання дітей у розмірі третини його щомісячного заробітку. Однак, станом на початок цього року, батько заборгував майже 98 тисяч гривень аліментів.

Чому такий байдужий до власних дітей, запитати відповідача не вдалось: до суду ані він, ані позивачка не з’явились, надавши письмові заяви про розгляд справи за їх відсутності. У своїй заяві батько проти позбавлення його прав щодо дітей не заперечив…

Перш, ніж вдатися до такого крайнього заходу впливу на батьків, як позбавлення їх батьківських прав, суд ретельно зважив усі «за» та «проти», адже головне у подібних ситуаціях – не нашкодити інтересам дітей.

Матеріали справи, серед яких – довідка від директора школи, у якій навчаються діти, та висновок органу опіки та піклування - свідчать про злісне, без поважних причин, протягом тривалого часу ухилення батька від виконання своїх обов’язків щодо дітей. Він не піклується про їхнє здоров’я, фізичний та духовний розвиток, не забезпечує необхідним харчуванням, одягом і взагалі не спілкується з дітьми.

Таким чином, дії батька є винними та свідомими, і, на підставі статей 12-13,76-81, 141, 206, 258, 259, 263-265, 268, 272, 354, 430 ЦПК України, та статей 150, 155, 164, 165 СК України, суд прийшов до остаточного висновку про позбавлення чоловіка батьківських прав.

Рішення суду набере законної сили після закінчення 30-денного терміну подання апеляційної скарги всіма учасниками справи.

P.S. Позбавлення батьківських прав має серйозні правові наслідки. Зокрема, у разі непрацездатності такі батьки можуть не розраховувати на допомогу від своїх уже повнолітніх дітей.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).