Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 374

Заочним рішенням судді Ленінського районного суду м. Миколаєва задоволено позовні вимоги громадянки Б. про позбавлення батьківських прав батька, неповнолітніх дітей: доньки - Маргарити, 2009 року народження та сина – Артема, 2013 року народження.

Свої вимоги позивач мотивувала тим, що з 2008 року вони з відповідачем перебували у зареєстрованому шлюбу, який було розірвано рішенням Ленінського районного суду м. Миколаєва від 29.06.2016. Від спільного шлюбу мають двох дітей. Фактично шлюбні відносини між сторонами припинені з січня 2016 року, з того часу вони проживають окремо, а діти проживають з позивачем. Відповідач ніколи не претендував на визначення місця проживання дітей разом з ним, проте дозвіл на реєстрацію їх місця проживання разом з позивачем не надав, у зв’язку з чим вона вимушена була звернутись до органу опіки і піклування. Рішенням Ленінського районного суду м. Миколаєва від 15.09.2016 відповідача зобов’язано платити аліменти на утримання дітей, проте він аліменти не платить, через що в нього утворилась відповідна заборгованість.

Весь цей час відповідач життям дітей не цікавиться, бажання спілкуватися та приймати участь у їх вихованні не виявив. В свою чергу, дітям забезпечені гідні умови проживання та гармонійна атмосфера оточення. Вони з позивачем проживають разом з бабусею останньої у двокімнатній квартирі. Між позивачем, дітьми та бабусею склалися доброзичливі стосунки, які сприяють належному вихованню дітей.

Враховуючи, що відповідач жодним чином не був позбавлений інформації стосовно місця перебування позивача і дітей, не мав перешкод у спілкуванні з дітьми та участі у їх вихованні, викладені обставини свідчать про фактичну можливість, але вольове небажання виконувати батьківські обов’язки, покладені на нього законом.

Відповідач причин неявки суду не повідомив та правом на дання відзиву не скористався. Направлена на його адресу судова кореспонденція повернута до суду поштовим зв’язком із відміткою «адресат відсутній за вказаною адресою», що відповідно до частини восьмої статті 128 ЦПК України вважається належним повідомленням сторони про судове засідання.

Суд врахував те, що відповідач ухиляється від виконання своїх обов'язків по вихованню своїх дітей, не здійснює належного догляду за дітьми, не цікавиться їх долею, не приймає участі в процесі їх виховання, та прийшов до висновку про обґрунтованість позовних вимог та наявності підстав для їх задоволення.

З інформацією щодо повного тексту судового рішення можно ознайомитися за веб-адресою Єдиного державного реєстру судових рішень: http://www.reyestr.court.gov.ua (справа № 487/2030/19).

Зазначимо, що заочне рішення суду ще не набрало законної сили.

За повідомленням прес-служби суду

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).