Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 205

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ СУДУ! З метою організації виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19"», із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» щодо проведення профілактичних і протиепідемічних заходів на території адміністративної будівлі П’ятого апеляційного адміністративного суду в період з 18.03.2020 по 24.04.2020 вводиться обмеження доступу відвідувачів суду:

1. Вхід в будівлю суду та переміщення по території суду відвідувачів суду без засобів індивідуального захисту суворо забороняється.

2. З 18 березня 2020 року по 11 травня 2020 року у приміщені П’ятого апеляційного адміністративного суду припиняється прийом документів від відвідувачів суду працівниками відділу діловодства (канцелярії) управління документообігу суду, надання останніми інформації в справах безпосередньо в приміщенні суду, а також ознайомлення з матеріалами справи.

3. Натомість для прийому документів від відвідувачів у суді встановимо стіл, який розміщено перед скляними вхідними дверима.

4. Відбір документів працівниками відділу діловодства (канцелярії) управління документообігу суду буде здійснюватися 1 раз на годину, відповідно до графіку:

Понеділок – Четвер: о 9:00 год. о 10:00 год., об 11:00 год., о 12:00 год., о 13:00 год., о 14:00 год., о 15:00 год., о 16:00 год., о 17:00 год.

П’ятниця: о 9:00 год. о 10:00 год., об 11:00 год., о 12:00 год., о 13:00 год., о 14:00 год., о 15:00 год., о 16:00 год.

Проставлення відмітки про отримання документів проводиться у годині відбору документів.

Крім того, учасники судового процесу, в межах розгляду судових справ, можуть подавати документи завчасно та дистанційно: засобами поштового зв’язку та на офіційну електронну пошту суду.

Щодо ознайомлення з матеріалами судових справ та видачі документів

Ознайомлення з матеріалами судових справ відбувається на підставі заяв/клопотань про ознайомлення (з вказанням електроної пошти заявника) шляхом надіслання сканованих документів на електронну пошту.

Повторна видача копій процесуальних документів здійснюється засобами поштового зв’язку шляхом надсилання на поштову адресу заявника.

Просимо поставитися до зазначених заходів із розумінням.

Інформаційна пам'ятка

Розпорядження

За повідомленням прес-служби суду

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).