Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 398

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду розглянула апеляційні скарги, подані стороною захисту на ухвали слідчого судді районного суду від 24 квітня 2020 року, якими задоволено клопотання слідчого та застосовано до підозрюваних громадянина Б. та громадянина К. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів.

Вказані особи підозрюються у вчиненні незаконного позбавлення волі та викраденні людини, вчиненого з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб, із застосуванням зброї, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 146 Кримінального кодексу України; нападу з метою заволодіння чужим майном (розбій), поєднаного з погрозою застосування насильства небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, спрямованого на заволодіння майном у особливо великих розмірах, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною четвертою статті 187 Кримінального кодексу України.

В апеляційній скарзі захисник просив скасувати ухвали слідчого судді та застосувати до підозрюваних запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Судовий розгляд відбувся в режимі відеоконференції з Кропивницьким слідчим ізолятором.

За результатом апеляційного розгляду колегія суддів постановила:

Апеляційні скарги сторони захисту - залишити без задоволення, а ухвали слідчого судді районного суду про застосування підозрюваному Б. та підозрюваному К. запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів - без змін.

Разом з тим, відповідно до частини шостої статті 206 КПК України колегія суддів відреагувала на звернення підозрюваних про застосування до них фізичного та психологічного насильства в умовах слідчого ізолятора, та постановила зобов’язати посадових осіб Кропивницького слідчого ізолятору забезпечити невідкладне проведення судово-медичного обстеження підозрюваних та вжити всіх необхідних заходів для забезпечення їхньої безпеки.

Доручити уповноваженим працівникам територіального управління Державного бюро розслідувань у Миколаївські області провести перевірку фактів застосування фізичного та психічного насильства відносно підозрюваних.

Ухвали Кропивницького апеляційного суду є остаточними та оскарженню в касаційному порядку не підлягають.

З повним текстом ухвал від 4 травня 2020 року можливо ознайомитися після його виготовлення та внесення у ЄДРСР за єдиним унікальним номером № 404/2170/20.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).