Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 2252

Суддею Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області винесено заочне рішення у цивільній справі за позовом громадянина К. до фізичної особи-підприємця громадянина Х. про захист прав споживача шляхом повернення сплаченої за послуги грошової суми.

Суть справи: 20 серпня 2019 року між громадянином К. та ФОП Х. було укладено договір № 20/08/2019/2612 згідно якого відповідач узяв на себе зобов'язання із забезпечення інформаційного, консультаційно-довідкового та методичного обслуговування замовника з питань порядку виїзду громадян України за кордон, питань, пов’язаних із правовим статусом громадян України під час перебування за кордоном та інших питань в обсязі та на умовах даного Договору. Країною, щодо якої виконавець зобов'язався здійснювати обслуговування замовника визначалася Литва.

Позивач, згідно договору повинен був сплатити виконавцю за надані послуги 12 580 (дванадцять тисяч п’ятсот вісімдесят) гривень. Також, 20 серпня 2019 року між ним та ФОП Х. було укладено договір, відповідно до якого останній узяв на себе зобов’язання надати замовнику інформаційно-консультативні послуги щодо правових та організаційних засад регулювання можливості самостійного забезпечення себе роботою, в тому числі й за умов перетинання кордону держави; обов’язків і відповідальності замовника у випадках самостійного забезпечення себе роботою; сприяння замовнику у разі його бажання, в підготовці документів, необхідних для реалізації його права забезпечення себе роботою, у тому числі надання консультації з питань підготовки особистих документів для отримання біометричного паспорту громадянина України.

Позивач, згідно договору повинен був сплатити виконавцю за надані послуги 8 386( вісім тисяч триста вісімдесят шість) гривень. Свої обов’язки по договору виконав, та сплатив грошові кошти в сумі 20 966 грн. Відповідач свої обов’язки не виконав та не надав послуги з метою працевлаштування в республіки Литва. Замість цього він надав послуги по працевлаштуванню в республіки Польща, але це не передбаченого договорами та позивачу не потрібно працевлаштуватися в Польщі.

Після закінчення строку дії договорів, з метою досудового врегулювання спору, 4 жовтня 2019 року позивач звернувся до відповідача з вимогою про повернення сплаченої за послуги грошової суми, але відповідач не відповів, що підтверджує його небажання повернути вказану грошову суму. Посилаючись на викладене, позивач просив стягнути з відповідача на його користь сплачені кошти в сумі 20966 грн. та сплачені судові витрати в сумі 4768 грн. 40 копійок.

Результат розгляду: позовні вимоги громадянина К. до фізичної особи -підприємця громадянина Х. про захист прав споживача шляхом повернення плаченої за послуги грошової суми, - задоволено.

Стягнуто з фізичної особи - підприємця громадянина Х. на користь громадянина К. в рахунок сплачених коштів за надання послуг 20966 (двадцять тисяч дев'ятсот шістдесят шість) гривень, а також судові витрати в розмірі 4768 (чотири тисячі сімсот шістдесят вісім) грн. 40 коп.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 29 ноября 2023