Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 202

Сьогодні, 15 травня, дві судові установи на Сумщині і Прикарпатті перейшли під охорону територіальних управлінь Служби судової охорони.

Так, у Сумах співробітники Служби судової охорони взяли під свою охорону Господарський суд Сумської області.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Сумській області полковник Служби судової охорони Володимир Бабич проінструктував співробітників, які заступили на службу, щодо забезпечення надійної охорони та безпеки, підтримання громадського порядку в цій судовій установі. Він наголосив підлеглим на необхідності ввічливого ставлення до працівників і відвідувачів суду, а також на дотриманні заходів безпеки, зокрема карантинних, під час охорони судової установи.

- Питання забезпечення судових установ спеціалізованою охороною постало давно через різні ситуації, які виникали як у нашому, так і в інших судах України, коли до кабінетів суддів вривалися невідомі особи. Запровадження європейської практики охорони правопорядку спеціалізованим підрозділом є важливим кроком у реалізації заходів судової реформи, - зазначила керівник апарату Господарського суду Сумської області Ольга Кулібаба.

Господарський суд Сумської області став другим органом судової влади Сумщини, який охороняється Службою судової охорони.

Сьогодні ж Територіальне управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області офіційно взяло під свою охорону Тлумацький районний суд.

Прийняття суду під охорону відбулося за участі голови цієї судової установи Надії Лущак та начальника Територіального управління Служби у Івано-Франківській області полковника Служби судової охорони Андрія Маланія.

Тлумацький районний суд Івано-Франківської області став тринадцятим об’єктом системи правосуддя, що перейшов під охорону Служби судової охорони.

За доброю традицією співробітники Служби усім працівницям взятих під охорону судів подарували квіти.

Загалом під охороною Служби судової охорони вже перебувають 247 об’єктів судової влади у 18 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в судових установах на службу заступає понад 800 співробітників Служби судової охорони.

За повідомленням прес-служби ССО


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).