Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 359

Судом присяжних ухвалено вирок 30-річному криворіжцю за обвинуваченням у скоєнні розбійного нападу та замаху на умисне вбивство з корисливих мотивів (частина четверта статті 187, частина друга статті 15 – пункт 6 частини другої статті 115 Кримінального кодексу України).

Судовим розглядом встановлено, що в січні 2016 року в нічний час доби, на мкрн. 5-й Зарічний в місті Кривому Розі, обвинувачений побачив 22-річну дівчину. Чоловік підійшов ззаду до жертви, схопив її за тулуб та насильно усадив на асфальт. Утримуючи дівчину за шию, він дістав ніж, пригрозивши яким, вимагав віддати йому гроші. Потерпіла віддала нападнику наявні у неї 6 гривень. В цей час на мобільний телефон дівчини зателефонував її хлопець, вона взяла слухавку та швидко сказала, що її грабують. Вказані дії дівчини обурили зловмисника та він наніс потерпілій близько 14 ножових поранень у різні частини тіла, в результаті чого остання втратила свідомість. Зловмисник, вважаючи, що дівчина мертва, заволодів її сумкою з особистими речами, документами, мобільними телефонами та залишив місце скоєння злочину. Дівчина в подальшому була виявлена перехожими та доставлена до лікарні, де їй вчасно надали медичну допомогу.

Обвинувачений під час судового розгляду категорично заперечував свою причетність до скоєного, однак його вина була повністю доведена сукупністю зібраних органом досудового розслідування доказів по справі.

Враховуючи, що обвинувачений скоїв злочини в період умовно-дострокового звільнення від відбування покарання за вироком Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу від 22 листопада 2010 року, суд присяжних призначив йому остаточне покарання за сукупністю вироків у виді 17 років позбавлення волі з конфіскацією належного йому майна.

Також, було задоволено в повному обсязі цивільний позов потерпілої зі стягнення з обвинуваченого понад 15 тисяч гривень матеріальної та 20 тисяч гривень моральної шкоди.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений до Дніпровського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. З повним текстом рішення можна ознайомитись на сайті: http://www.reyestr.court.gov.ua/, справа № 212/2291/16.

Вирок суду від 22 травня 2020 року.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).