Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 330

Комунарський районний суд міста Запоріжжя ухвалив вирок, яким визнав 30-річного чоловіка винним у вчиненні хуліганства та сексуального насильства стосовно неповнолітніх осіб.

Як встановив суд, 21 січня 2019 обвинувачений зайшов до ліфта багатоповерхівки слідом за 11-річною дівчинкою, яка поверталась зі школи. Нападник зупинив ліфт між третім і четвертим поверхами, витягнув ніж і сказав не шуміти, бо він проведе її огляд. Потерпіла перебуваючи у шоковому стані почала плакати і останній розблокував двері ліфту та покинув місце вчинення злочину.

Наступного дня обвинувачений вчинив аналогічне з 14-річним школярем. Також зайшовши до ліфту та зупинивши його, обвинувачений дістав ніж та погрожуючи ним хлопцю, розтибнув штани останнього та торкався його геніталій. Через хвилину до під’їзду хтось зайшов і обвинувачений злякавшись покинув місце вчинення злочину.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за частиною третьою статті 153 та частиною першою статті 296 Кримінального Кодексу України.

У ході судового розгляду обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованих йому злочинів не визнав та відмовився давати показання.

Потерпілі в судовому засіданні підтвердили, що саме цей чоловік напав на них. Хлопець впізнав обвинуваченого за рисами обличчя, а дівчинка – за голосом.

Проаналізувавши досліджені у справі докази, суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушень.

При призначенні покарання суд врахував ступінь тяжкості вчиненого, особу винного, наявність обтяжуючої покарання обставини - вчинення злочину щодо малолітньої особи, а також відсутність пом’якшуючих покарання обставин та за сукупністю злочинів призначив чоловіку покарання у виді 6 років позбавлення волі.

Станом на 25 травня 2020 року вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційної інстанції.

З текстом вироку можна ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням - http://reestr.court.gov.ua/Review/89199169.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).